شهرک دانشگاه صنعتی شریف

دسترسی سریع
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شهرک دانشگاه صنعتی شریف

شهرک دانشگاه صنعتی شریف در منطقه ۲۲ شهر تهران واقع در ناحیه ۳ آن قرار دارد. این شهرک که ایده ساخت آن برای فرار از ازدحام و هیاهوی پایتخت به ذهن کارکنان و اساتید برتر دانشگاه صنعتی شریف رسیده بود در سال ۱۳۵۲ احداث میشود.

بنابراین افراد با میانگین لیسانس در میزان تحصیلات و میانگین سنی ۳۳سال این شهرک را در محدود ورد آورد شمالی ساخته و در آن سکونت یافتند شهرک دانشگاه شریف بخاطره سازندگان و ساکنین آن محل با ماهیت فرهنگی و علمی و همچنین باعث شد که ساخت و احداث آن نیز به دست هنرمندان. برتری در حوزه معماری و برپایه اصول دیدگان بزرگانی در شهر سازی مانند کلودلوی استروس و…ساخته شد در طراحی این شهرک با ویژگی های بصری منحصر به فرد در ریشه هنر ایرانی هماهنگی بینظیر با منظره کوهستانی منطقه دارد از دیگر ویژگی هایی که این شهرک را متمایز می‌کند شعاری بود که در طراحی شهرک بر این پایه شکل گرفت که آن هم تامین نیاز آسایش و هماهنگی بود.

این شهرک با بزرگراه همت و خرازی شروع و از جنوب با پروژه آتی ساز پایان میابد و در عین حال از سمت شرق آن با بلوارش اردستانی و غرب آن با تعاونی مسکن راه آهن محدود میشود این منطقه تقریبا در حومه شهر و به دور از شلوغی خیابان اصلی کلان شهر تهران قرار دارد انتخاب بسیار مطلوبی برای یک زندگی آرامی می‌باشد.

امکانات: باتوجه به ساختار این شهرک تمامی امکانات رفاهی در داخل خود شهرم موجود می‌باشد و در حین حال همسایگانی خونگرم و فهیم از موارد قابل توجه در این شهرک است فروشگاه های موجود در سطح شهرک برای انواع خرید کالا و گردش عصرگاهی نیاز شما را تامین خواهد کرد از جهت نیاز خانواده های ساکن شهرک به مدارس برای فرزندان خود وجود مدارس مختلف با سطح عالی از دیگر موارد مطلوب برای سکونت در این شهرک می‌باشد.

از جاذبه موجود در شهرک می‌توان به مرکز تجاری اداری تفریحی لوکس و بزرگ ایرانمال،ارتمیس،تماس،مالمون و رزمال اشار کرد که علاوه بر مغازه های برند کافه رستوران مناسب امکانات ورزشی رفاهی دیگر راهم شامل می‌شوند.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”instagram” shape=”round” color=”danger” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-instagram” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Finstagram.com%2FMaskan.berlian”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”whatsapp” shape=”round” color=”success” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-whatsapp” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989121967794″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”telegram” shape=”round” color=”primary” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-telegram” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fberlian_realestate”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]
پروژه ها
فایل های ویژه
مقالات
به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس