شهرک شهید باقری

دسترسی سریع

شهرک شهید باقری

یکی از محله های قدیمی شهر تهران است که در منطقه ۲۲ قرار دارد که دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی برای زندگی است در ادامه به بررسی و آشنایی به این شهرک میپردازیم این شهرک در شمال شهرک گلستان و دریاچه چیتگر قرار دارد که برخی از بخش های این شهرک مربوط به ۲۰سال پیش است و دارای دو نوع بافت قدیمی جدید است شهرک شهید باقری تهران توسط تعاونی مسکن سپاه احداث شده است که امروزه به سازمان آتش نشانی و تعاونی نظام پزشکی تعلق گرفته است این شهرک در شمال اتوبان همت از سمت شرق به جاده بهارستان و از غرب به بن بست مظفر و از شمال به آبشار تهران و رشته کوه البرز منتهی میشود.

با توجه به تاریخچه شهرک دارای آپارتمان هایی از۴الی۶ طبقه که آپارتمان ۶طبقه دارای اسانسور که در کل شامل ۵۰۰واحد ساخته شده. امروزه ۳برج نوساز در ان ساخته شده که برج های ۶-۱۲-۲۰طبقه و واحد ها دارای سند تک برگ که از اهمیت بالایی برخوردار است.

در طراحی اولیه این شهرک شهید باقری به دو دسته تقسیم که امکانات رفاهی همچون: مجتمع تفریحی اداری تجاری ایرانمال دریاچه چیتگر آبشار تهران بیمارستان تریتا بیمارستان پرفسور سمیعی دانشگاه پیام نور حوزه علمیه سرای محله تربار سوپر مارکت محلی و مسجد می‌توانند مورد استفاده قرار بدهند.

راه های اصلی دسترسی شهرک شهید باقری: بزرگراه خرازی بلوار کاشان و بلوار پرفسور سمیعی است.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس