شهرک گلستان،بلوار امیرکبیر و هوانیروز

دسترسی سریع

شهرک گلستان،بلوار امیرکبیر و هوانیروز

بلوار هوانیوز

 

بلوار هوانیوز هم یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین بلوار منطقه ۲۲ در شهرک گلستان می‌باشد.

این بلوار از باملند شروع و در انتها به ازادگان و با پل به میدان المپیک منتهی میشود.

در این بلوار پادگان هوافضا قرار دارد که بسیار هائز اهمیت می‌باشد برای این منطقه.

در این بلوار خانه ها به صورت ویلایی و آپارتمان شروع و در انتها با برج های مدرن با امکانات فوق العاده و زیبا با ویو دریاچه و پارک چیتگر ساخته شده است.

امکانات رفاهی بسیار دراین بلوار برای ساکنین تابیه شده است: سرای محله هوانیوز پارک ناز پارک سلامت پارک افق باشگاه بدنسازی و بسیاری از امکانات دیگر

همچنین نکته هائز اهمیت در این بلوار مجتمع تجاری اداری تفریحی تهران مال یکی از مجهزترین و زیباترین مجتمع کشور می‌باشد.

شهرک گلستان،بلوار امیرکبیر و هوانیروز

بلوار امیر کبیر

بلوار امیر کبیر یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین خیابان های منطقه ۲۲ شهرک گلستان است که دارای بافت قدیمی و جدید می‌باشد که از ابتدا به بزرگراه ازادگان و در انتها به بلوار جنگلبان منتهی میشود.

چهار راه گل ها چهار راه کاج و چهار راه هاشم زاده در این بلوار قرار دارند.

در این بلوار بیشتر منازل به صورت ویلایی و آپارتمان در متراژ های مختلف از ۱الی۴ خواب ساخته شده است که در طبقه همکف بیشتر واحد ها به صورت اداری یا تجاری قرار دارند.

همانطور که گفته شد این بلوار از ازادگان اتوبان همت ورودیه مستقیم ودر اتوبان حکیم نیز در حال ساخت هست که تردد را برای ساکنین فراهم ساخته.

همچنین در این بلوار پارک شب بو و پارک سلامت با زمین فوتبال مجزا و عناوین مختلف تجاری اعم از کلینیک داروخانه درمانگاه استخر باشگاه بدنسازی بازار میوه تربار سوپر پروتئین ایستگاه آتش نشانی چندین ایستگاه اتوبوس و تاکسی فاصله کم تا مترو از جمله امکانات این بلوار می‌باشد.

 

پروژه ها
فایل های ویژه
مقالات
1/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس