مروارید شهر

دسترسی سریع

شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲

در این مقاله می‌خواهیم در مورد شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲ اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم. این شهرک بزرگ در ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۲۲ قرار دارد و می‌تواند به عنوان مرز استان تهران و استان البرز مطرح شود.

معرفی شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲| لوکیشن و قیمت

مکان شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲ در غرب دریاچه چیتگر و ایران مال است. این شهرک در فاصله ۷ کیلومتری از دریاچه و حدودا ۵ کیلومتری از ایران مال قرار دارد. فاصله موجود بین این شهرک و این دو مکان تفریحی باعث شده است که ساکنان این شهرک از ترافیک این دو منطقه به دور باشند. یکی از مزیت‌های این شهرک دسترسی به مترو، بزرگراه خرازی – تهران، کرج – حکیم و بلوار اردستانی است.

به دلیل دسترسی‌های فراوانی که در اطراف شهرک وجود دارد، دسترسی از تهران به سمت شهرک و برعکس به راحتی ممکن است. اگر به دنبال خرید آپارتمان در این منطقه هستید پیشنهاد ما به شما شهرک مروارید است. برای استعلام قیمت نیز می‌توانید به املاک موجود در این منطقه مراجعه کنید.

مروارید شهر

آب و هوای شهرک مروارید| توضیحات کلی

محل قرار گیری این شهرک در نزدیکی کوه‌های غرب تهران است و به همین دلیل دارای آب و هوای بسیار مطبوع است. آب و هوای این شهرک بدون آلودگی است و برای افرادی که دارای مشکلات تنفسی و آسم هستند بسیار عالی است. این شهرک در همسایگی الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر،‌ همراه شهر و شهرک شهید خرازی است.

این شهرک دارای طرح تفصیلی است و با رعایت اصول شهرسازی و حفظ فضای سبز طراحی و ساخته شده است. همچنین تمام امکانات ورزشی، رفاهی و آموزشی برای ساکنین تامین شده است. این شهرک با دارا بودن زیرسازی اصولی و مهندسی ساز بودن آینده بسیار خوبی دارد.

مقالات اخیر
در این دسته بندی پستی یافت نشد.

مشخصات برج‌های مروارید شهر

این برج‌ها در طبقات ۲۱ تا ۳۰ طبقه ساخته می‌شوند و در هر طبقه هم ۸ تا ۱۲ واحد مسکونی وجود دارد. ساختمان‌های شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲ به طور میانگین بین ۱۱۰ تا ۱۷۰ متر مساحت دارد. مروارید شهر منطقه ۲۲، ۵۶ برج دارد که تعداد ۸ برج آن به بهره برداری رسیده است. ۱۶ برج در حال ساخت است و بقیه پروژه‌ها در حال گودبرداری هستند. البته با توجه به موقعیت مناسب منطقه، تعداد زیادی برج در حال ساخت است.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲| نحوه خرید و فروش

اگر به فکر سرمایه گذاری برای آینده خود هستید، خرید یا پیش خرید واحدهای مسکونی در منطقه22 علی الخصوص در شهرک مروارید فکر بسیار خوبی است. این شهرک با وسعتی حدود ۵۸ هکتار در بخش کوهپایه‌ البرز قرار دارد و در آینده نزدیک، حدود ۳۰۰۰۰ نفر در این شهرک زندگی خواهند کرد. همچنین با توجه به جذابیت‌های منطقه و آینده روبه‌ رشد آن فروش واحدهای مسکونی در این منطقه به سرعت انجام می‌شود.

نقاط قوت مروارید شهر منطقه ۲۲

شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲ دارای نقاط قوت زیادی است که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم.

  • به دلیل قرارگیری در نزدیکی جاذبه‌های منطقه ۲۲ این شهرک آینده بسیار خوبی خواهد داشت و رشد قیمت در این منطقه قطعی است.
  • در این منطقه چون سازه‌ها دارای طرح تفصیلی هستند امکان برج سازی در این منطقه وجود دارد.
  • این شهرک طبق اصول شهرسازی مدرن ساخته شده است و دارای فضای سبز و امکانات رفاهی است.
  • انواع پاساژ، مغازه، مدرسه و فضای سبز در این منطقه طراحی و ساخته شده است.
  • با توجه به آب و هوای بسیار مناسب این منطقه هم از نظر سرمایه گذاری بسیار مناسب است و هم برای سکونت گزینه خوبی است.
  • ساختمان‌ها در این منطقه پلاک بندی شده‌اند و از لحاط امکانات ساخت و ایمنی وضعیت مناسبی دارند.
  • ساخت ساختمان و برج در این منطقه توسط سازندگان خوشنام در زمینه ساخت و ساز انجام می‌شود و از متریال خوب در ساخت برج‌ها استفاده می‌شود.

کلام آخر

یکی از مناطق بسیار خوش آب و هوا در فاصله بین تهران و کرج منطقه ۲۲ نام دارد که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. با توجه به موقعیت مکانی و دسترسی به اتوبان‌های اصلی فاصله آن تا تهران چیزی حدود ۱۴ تا ۱۵ دقیقه می‌شود. شهرک مروارید شهر منطقه ۲۲ دارای برج‌های مسکونی بسیار خوش نقشه با متراژ مناسب و مختلف است و هم برای سکونت و هم برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است. ساختمان‌ها مطابق با اصول مهندسی روز دنیا ساخته می‌شوند و از این نظر جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

همراهی با برلیان

شما عزیزان همراه میتوانید همواره از طریق یکی از روشهای زیر با ما در تماس باشید. بهترین ها ، ارمغان همراهی با برلیان !

مهندس عابدی : 09121967794

برلیان ، مشاور املاک مروارید شهر منطقه 22 چیتگر
آیا شهرک مروارید شهر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
با توجه به وسعت این شهرک و قرارداشتن در کوهپایه البرز در آینده نزدیک حدود ۳۰۰۰۰ نفر در این شهرک زندگی خواهند کرد بنابراین جذابیت های این منطقه و رشد آن در آینده آن را یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری می کند
5/5 - (4 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس