معرفی شهرک ساحل

دسترسی سریع

بررسی شهرک ساحل

موقعیت مکانی شهرک ساحل

شهرک ساحل به عنوان یکی از شهرک‌های قدیمی منطقه 22 شهرداری تهران شناخته می‌شود. این شهرک از شمال به میدان ساحل و از جنوب به دریاچه چیتگر یا خلیج فارس محدود می‌شود.

دسترسی به شهرک ساحل

موقعیت قرارگیری این شهرک و وجود بزرگراه‌های مهم مثل بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید فهمیده و بزرگراه همدانی باعث شده است دسترسی به این شهرک با استفاده از اتومبیل شخصی آسان باشد. به طور مثال با استفاده از بزرگراه خرازی و سپس میدان ساحل، می‌توان به راحتی به این شهرک رسید. علاوه بر این، مسیر پیاده‌روی از دریاچه چیتگر تا این شهرک نیز یکی مسیرهای دسترسی پیاده به آن است.

امکانات و ویژگی‌ها

این شهرک و آپارتمان‌های در کنار برخورداری از آب‌وهوای خوب، مزایا و امکانات دیگری نیز دارد که عبارت‌اند از:

  • سیستم اطفاء حریق
  • سیستم اعلان حریق خودکار
  • نگهبان 24 ساعته
  • پارکینگ مهمان
  • چشم‌انداز خیلی خوب ساختمان‌های جنوبی و غربی به سمت دریاچه چیتگر
  • دوربین مدار بسته

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو و اتوبوس

یکی دیگر از مزیت‌های این شهرک، نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس به آن است که باعث رفاه حال ساکنین شده و تردد آن‌ها در سطح شهر تهران را آسان می‌کند. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهرک، ایستگاه مترو چیتگر در نزدیکی دریاچه چیتگر است که مربوط به خط 5 مترو تهران ­_ کرج است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس نیز، ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر _ میدان ساحل است.

مراکز درمانی، تفریحی، گردشگری و تجاری

این شهرک به سبب قرارگیری در منطقه 22 شهرداری تهران، به مراکز درمانی، گردشکری و خرید موجود در آن نزدیک است که یک مزیت برای این شهرک و ساکنان آن محسوب می‌شود. از جمله این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

5/5 - (5 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس