شهرک شهید خرازی

شهرک شهید خرازی

دسترسی سریع

پروژه یا برج های شهرک شهید خرازی

پروژه یا برج های شهرک شهید خرازی شامل ۴۴ بلوک است که تعداد طبقات آن ها از ۲۴ طبقه تا ۳۱ طبقه می باشد . پروژه شهید خرازی بزرگترین و مجهزترین پروژه مسکونی در کل منطقه ۲۲ است. به گونه ای که تمامی امکانات رفاهی از قبیل مدارس و درمانگاه و غیره را دارا میباشد.برای کسب اطلاعات دقیق تر از این شهرک با ما همراه باشید …

مساحت ، کاربری و معابر شهرک خرازی

علی رغم اینکه شهرک شهید خرازی دارای 8000 واحد مسکونی میباشد ، جانمایی برج ها و معابر به گونه ای تعبیه شده که تردد به سهولت و بدون اندکی ترافیک صورت گیرد.

 

همچنین لازم به ذکر است کاربری غیر مسکونی شامل امکانات رفاهی ، تجاری ، اداری ، فرهنگی ، درمانی ، ورزشی و غیره میباشد.به نوعی که ساکنین این شهرک عظیم بتوانند انواع نیاز به این تشریفات را در داخل همین شهرک مرتفع کنند.

زمین پروژه خرازی

۳۶۸۲۸۹مترمربع

مساحت غیرمسکونی

۵۴۹۱۸مترمربع

 مساحت مسکونی

۱۱۴۹۷۸مترمربع

مساحت معابر سواره رو

۱۱۰۷۷۲متر مربع

تعداد واحد و سازندگان شهرک خرازی

نظر به وسعت و سطح بالای اجرا ، بنیاد تعاون سپاه این شهرک را به تعاونی مسکن های مختلف خود به منظور عضوگیری و اجرا و تحویل واگذار نمود.

هر کدام از این تعاونی ها ساخت چندین برج در شهرک خرازی را به عهده دارند که اسامی آنها به شرح زیر است :

آماد و پشتیبانی ، هوافضا ، نیروزمینی ، لشگر 27 ، رزمندگان و آماد دوکوهه

دسترسی های شهرک خرازی

شهرک شهید خرازی به اتوبان های حکیم و همت دسترسی دارد و همچنین فاصله 500 متری تا ایستگاه مترو وردآورد و ایرانمال سبب افزایش میزان تقاضا در این شهرک گردیده است .

انتخاب واحد و زمان تحویل شهرک خرازی

در اوایل سال 1399 تعاونی های سازنده شهرک خرازی به ترتیب و اولویت شروع به انتخاب واحد نمودند که پس از آن خرید و فروش به صورت متراژ ( و نه امتیاز ! ) انجام گرفت . همین امر باعث افزایش قیمت و تقاضا در خرید آپارتمان های این شهرک گردید.

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده و گردآوری شده در آذرماه 1401 بیش از نیمی از برج های شهرک شهید خرازی به مالکانشان تحویل دائم یا موقت شده است.

مابقی برجها تا پایان سال جاری و یا نهایتا تا ابتدای سال آینده تحویل مالکین خواهد گردید.

متراژ آپارتمان ها یا واحد های شهرک خرازی

تمامی آپارتمان های این شهرک بین 102 الی 133 متر مربع میباشند که اغلب دو خوابه و برخی سه خوابه هستند.

امکانات رفاهی شهرک شهید خرازی

سالن ورزشی ، سالن اجتمائات ، گرمایش و سرمایش مرکزی ، لابی هتلینگ ، شوتینگ ، سیستم اعلام و اطفا حریق و سیستم مانیتورینگ از امکانات قابل توجه برج ها میباشد.

همچنین همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد بنا به تعبیه امکاناتی از قبیل درمانگاه ، تره بار ، مسجد ، مدرسه ، زمین چمن مصنوعی و مراکز تجاری و اداری ، ساکنین نیازی به خارج شدن از شهرک پیدا نخواهند کرد.

قیمت واحدهای شهرک خرازی 

ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان ، بنا به حساسیت مطلب و گستردگی مسائل مربوط به قیمت واحدهای شهرک خرازی ، ما این مطلب را در صفحه جداگانه شرح داده ایم که در تفهیم مطلب کوتاهی نکرده باشیم . شما میتوانید با کلیک روی ایـــــــــنجـــــا این مقاله را مطالعه کنید.

5/5 - (26 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس