شهرک چیتگر منطقه 22

شهرک چیتگر

در این متن به اختصار در مورد شهرک چیتگر که بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) در منطقه 22 به اتمام رسانده  یا به نوعی در حال ساخت و ساز میباشد را شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید. 

قبل از هر شرحی ، لازم دانسته ایم تا ابتدا در مورد اعتبار و قدرت سازنده شهرک  ، بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی چیتگر مختصرا توضیحی بدهیم :

اعتبار و قدرت :

به جرات میتوان گفت از جمله تعاونی های منطقه 22 میباشد که همیشه در مقایسه با سایر سازنده های منطقه ، بیشترین اعتبار و بالاترین سرعت در امر ساخت و ساز را دارا میباشد به طوریکه تاکنون بیش از 4000 واحد مسکونی در شهرک چیتگر را به اعضا و مالکین تحویلداده است (یا در شرف تحویل میباشد) و همچنان در راستای امر ساخت و بهره برداری از سایر برجهای این شهرک عظیم با حداکثر سرعت و توان ، در حال اجرای این مهم میباشد.

موقعیت مکانی شهرک چیتگر :

شهرک چیتگر که فی الواقع در حال ساخت توسط بتاجا میباشد ، بدون اغراق یکی از بی نظیر ترین موقعیت های مکانی در منطقه 22 میباشد به طوری که بهترین دسترسی به شاهراه های اصلی منطقه ( اتوبان های حکیم و همت ) را دارا میباشد . همچنین فاصله کم تا دو ایستگاه مترو ( ایرانخودرو و وردآورد ) و دسترسی آسان به سایر ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر امکانات این شهرک میباشد.

همچنین در مورد موقعیت مکانی این شهرک و دسترسی های آن میتوان به :

-فاصله کمتر از 100 متری با ایرانمال 

-فاصله کمتر از 1 کیلومتر تا دریاچه شهدای خلیج فارس

-دسترسی آسان به هزار و یک شهر که یکی از بزرگترین مراکز توریستی – گردشگری منطقه 22 میباشد

اشاره کرد.

 اطلاعات مجزا از یکایک پهنه های این شهرک :

پهنه A یا بوستان

پهنه B یا سروستان

پهنه C یا نارنجستان

پهنه D یا … ؟

پهنه E یا ترنجستان

همچنین ، شما همراهان عزیز میتوانید همواره اطلاعات بروز از وضعیت و قیمت پروژه های شهرک چیتگر از کارشناسان مسکن برلیان جویا باشید یا از طریق کلیک روی اینجا خودتان کارشناسی کنید!

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس