پهنه A شهرک چیتگر

پهنه A برج های پامچال و ارکیده

در ضلع غربی دریاچه چیتگر ، شهرکی بسیار مدرن به نام شهرک چیتگر یا (شهرک امام رضا سابق ) در حال اجرا میباشد.

شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا از چهار فاز تشکیل شده که آنها را با نام پهنه های A ، B و C و E میشناسند.

ساخت کل پهنه های شهرک چیتگر ( شهرک امام رضا سابق ) توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران) انجام میگردد. 

پهنه ی A شهرک چیتگر:

شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا که پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته است.

دریاچه چیتگر در ضلع شرقی پروژه ، باغ ملی گیاهشناسی ایران در ضلع جنوبی و آبشار تهران در ضلع شمال شرقی شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا قرار گرفته است.

موقعیت بنظیر شهرک چیتگر نسبت به اتوبان های حکیم و همت که در دو ضلع شمال و جنوب پروژه قرار دارند ، دسترسی چند قدمی به جنگل چیتگر ، فاصله ی ۵۰۰ متری تا دریاچه چیتگر ، دسترسی بسیار

 آسان به پایانه ی تاکسیرانی و اتوبوسرانی و همچنین نزدیکی ایستگاه مترو به شهرک مسکونی چیتگر یا شهرک امام رضا شرایط زندگی را برای ساکنین این شهرک بسیار آسان کرده است.

تحویل واحد:

 

تعدادی از بلوک های پهنه A شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا تحویل اعضا گردیده است و تعداد محدودی از بلوک ها در مراحل پایانی کار میباشد که نهایتا تا اواسط سال ۹۹ تحویل اعضا میگردد .

متراژ های واحدهای پهنه A شهرک چیتگر یا امام رضا عموما از 62 تا 150 متر هستند .

بلوک ها در پهنه A شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا با نام های پامچال و ارکیده مشخص میشوند.

تحویل بموقع تعدادی از بلوکها در پهنه A شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا نشان دهنده حسن انجام کار تعاونیهای ارتش در این شهرک می باشد که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ موعد تحویل ، کارنامه

 خوبی از خود بجا گذاشتند ؛ همین امر باعث شده که شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا محبوبیت خاصی در بین پروژه های منطقه ی ۲۲ داشته باشد. 

سازه ی ساختمان های پروژه:

 

شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا اسکلت فلزی بوده که با اتصال پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند و به علت سبکی سازه و استفاده از پانل های آماده شرکت کناف ایران مقاومت بسیار بالایی را در 

برابر زلزله از خود نشان میدهد .

نمای شکیل و زیبا ، محوطه ی دنج و بینظیر که جدا از مسیر سواره رو است ، لابی شیک و مجلل و سالن های اجتماعات و ورزشی از محاسن این پروژه است .

با توجه به نوسانات بازار مسکن ، قیمت واحد ها متغیر میباشد ؛ جهت استعلام بروز قیمت واحد های برج مسکونی پامچال و ارکیده با کارشناس پروژه تماس بگیرید .

همچنین شما میتوانید از طریق کلیک روی اینجا قیمت ها را کارشناسی کنید !

پروژه ها

نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

مقالات

نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس