شهرک چیتگر

دسترسی سریع

شهرک چیتگر

 

در این متن به اختصار در مورد شهرک چیتگر که بنیاد تعاون ارتش ( بتاجا ) در منطقه 22 به اتمام رسانده  یا به نوعی در حال ساخت و ساز میباشد را شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید. 

قبل از هر شرحی ، لازم دانسته ایم تا ابتدا در مورد اعتبار و قدرت سازنده شهرک  ، بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی چیتگر مختصرا توضیحی بدهیم …

اعتبار و قدرت سازنده

به جرات میتوان گفت بتاجا از جمله سازنده های منطقه 22 میباشد که همیشه در مقایسه با سایر سازنده های منطقه ، بیشترین اعتبار و بالاترین سرعت در امر ساخت و ساز را دارا میباشد به طوریکه تاکنون بیش از 4000 واحد مسکونی را به اعضا و مالکین تحویل داده است (یا در شرف تحویل میباشد) و همچنان در راستای امر ساخت و بهره برداری از سایر برجهای این شهرک عظیم با حداکثر سرعت و توان ، در حال اجرای این مهم میباشد.

موقعیت مکانی

این شهرک بدون اغراق یکی از بی نظیر ترین موقعیت های مکانی در منطقه 22 میباشد به طوری که بهترین دسترسی به شاهراه های اصلی منطقه ( اتوبان های حکیم و همت ) را دارا میباشد . همچنین فاصله کم تا دو ایستگاه مترو ( ایرانخودرو و وردآورد ) و دسترسی آسان به سایر ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر امکانات این شهرک میباشد.

دسترسی ها به مراکز تفریحی منطقه

-فاصله کمتر از 100 متری با ایرانمال 

-فاصله کمتر از 1 کیلومتر تا دریاچه شهدای خلیج فارس

-دسترسی آسان به هزار و یک شهر که یکی از بزرگترین مراکز توریستی – گردشگری منطقه 22 میباشد.

 دسترسی ها به حمل و نقل عمومی

شهرک امام رضا از دسترسی فوق العاده ای به حمل و نقل عمومی برخوردار است که به طبع ، بنا به اینکه در حال ساخت و ساز میباشد ، دسترسی های بهتری نیز در آینده خواهد داشت.

ایستگاه مترو نزدیک شهرک چیتگر 

 

در حال حاضر رفت و آمد از طریق ایستگاه مترو ایرانخودرو انجام میشود ولی باید توجه داشت که دو ایستگاه مترو ایرانمال و دریاچه چیتگر با فاصله کمتر 1 کیلومتر در نزدیکی شهرک چیتگر در حال احداث میباشند.

چشم انداز یا ویو 

معمولا از مهم ترین مولفه های تاثیرگزار در زندگی در برج ها و به پیوست مرغوبیت یا ارزش یا قیمت آپارتمان های برج ها ، ویو یا چشم انداز آن برج میباشد.در شهرک چیتگر بنا به موقعیت خاص جغرافیایی و فواصل کم تا مراکز تفریحی – توریستی – تجاری منطقه 22 ، شاهد چشم انداز های بی همتا در برج های این شهرک هستیم.با ما همراه باشید…

شهرک چیتگر و چشم انداز به دریاچه شهدای خلیج فارس

 
بنا به موقعیت مکانی این شهرک و فاصله نسبتا کم تا دریاچه ، برخی آپارتمان های بعضی از برج های این شهرک مخصوصا در طبقات بالا ویو به دریاچه چیتگر یا خلیج فارس دارند.

شهرک چیتگر و چشم انداز به جنگل

موقعیت مکانی شهرک چیتگر به نسبت پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی ایران سبب شده برخی آپارتمان های جنوبی در پهنه های مختلف این شهرک ، دارای ویو یا چشم انداز به جنگل باشند که در برخی آپارتمان ها این چشم انداز بدون مشرف و ابدی نیز میباشد.

شهرک چیتگر و چشم انداز به ایرانمال

این شهرک در جنوب و غرب ایرانمال واقع شده است که همین امر باعث شده آپارتمان های شمالی و مخصوصا شمال شرقی در پهنه های A و B و C این شهرک به آبنمای موزیکال  چشم اندازی گاها بدون مشرف و ابدی داشته باشند.

ویو کوهستان در شهرک چیتگر

معمولا آپارتمان هایی که از لحاظ جهت جغرافیایی در سمت شمال برج میباشند دارای ویو گاها بدون مشرف به کوهستان میباشند.همچنین در برخی از برج های این شهرک عظیم بنا به موقعیت به خصوص آن برج ، آپارتمان های غربی یا شرقی نیز دارای چشم انداز به کوهستان میباشند.

 

متراژ آپارتمان ها یا واحد های شهرک

تمامی آپارتمان های این شهرک بین 64 الی 360 متر مربع میباشند که تکخواب و دو خواب و سه خواب و چهارخوابه هستند.

امکانات رفاهی شهرک چیتگر

سالن ورزشی ، سالن اجتمائات ، گرمایش و سرمایش مرکزی ، لابی هتلینگ ، شوتینگ ، سیستم اعلام و اطفا حریق و سیستم مانیتورینگ از امکانات قابل توجه برج ها میباشد.همچنین بنا به تعبیه امکاناتی از قبیل درمانگاه ، تره بار ، مسجد ، مدرسه ، زمین چمن مصنوعی و مراکز تجاری و اداری ، ساکنین نیازی به خارج شدن از شهرک پیدا نخواهند کرد.

نحوه خرید و فروش 

در ابتدا میبایست ضمن حضور در دفتر املاک برلیان در شهرک چیتگر ، مبایعه نامه بین خریدار و فروشنده تحریر شود و به پیوست شرایط و نحوه پرداخت و زمان نقل و انتقال مالکیت در آن مشخص گردد.سپس در تاریخ مقرر ضمن استعلام در دفتر بتاجا (در پهنه C  باید به تعاونی سازنده مراجعه شود) اقدام به استعلام بدهی و مالکیت و سپس تسویه حساب و نقل و انتقال مالکیت صورت میپذیرد.

همچنین ، شما همراهان عزیز میتوانید همواره اطلاعات بروز از وضعیت و قیمت پروژه های شهرک چیتگر از کارشناسان مسکن برلیان جویا باشید یا از طریق کلیک روی اینجا خودتان کارشناسی کنید!

5/5 - (10 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس