نتایج جستجوی شما

کوهک (معرفی محله چند رنگ منطقه 22)

ارسال شده توسط amir_nasiry بر 31 شهریور, 1400
0

بلوار کوهک در شرق شهرک گلستان در غرب تهران واقع شده است که بافت شهری این منطقه به سرعت در حال تغییر میباشد و ساخت و سازهای بسیاری در حال انجام است که این امر به رشد جمعیت این منطقه کمک میکند.

کوهک یکی از محله های قدیمی منطقه ۲۲ است که ابتدا جزئی از منطقه ۵ شهرداری تهران به شمار میرفت که با تاسیس منطقه ی ۲۲ جزئی از محلات این منطقه گردید.

در گذشته محله کوهک کمتر توسعه یافته بود که از امکانات مناسبی برخوردار نبود. کم کم با گسترش شهر تهران از غرب و شمال غرب ، احیا پارک چیتگر و ساخت دریاچه شهدای خلیج فارس به مرور ساخت و سازهای منطقه افزایش یافت و بر جمعیت و امکانات منطقه افزوده شد.

در گذشته بلوار کوهک و مناطق اطراف آن متعلق به خانواده فیروزگر و فرمانفرمایان بود که پس از انقلاب این اراضی ملی اعلام شد و در سالهای بعد مسئولین برای رفع کمبودهای پایتخت و خدمت رسانی به شهر تهران این منطقه را با الگوی نوین شهرسازی در سال ۱۳۷۹ و تاسیس شهرداری منطقه ۲۲ آغاز به توسعه ی آن نمودند. 

محله کوهک از این رو مورد نظر سازندگان و ساکنین قرار گرفته که هم پاکترین هوای شهر تهران را داراست و هم اماکن تفریحی و تجاری بسیاری در دسترس آن میباشد. 

از مراکز رفاهی، تفریحی و تجاری در دسترس منطقه کوهک میتوان به مراکز میوه و تره بار ، بازار محله ای کوهک ، ایستگاه های حمل و نقل شهری ، پارک جنگلی چیتگر ، اُ پارک ، مرکز خرید طوبی،باغ رستوران ها و باغ تالارها ، چشم انداز البرز جنوبی، مترو چیتگر و نیز دسترسی ساده آن به ایرانمال و باملند و سایر مراکز در منطقه ۲۲ نام برد. 

 ورودی و خروجی به بزرگراه های مهم تهران را نیز میتوان دلیلی دانست برای جلب توجه منطقه کوهک. از جمله بزرگراه هایی که در دسترس این منطقه  میباشد میتوان از بزرگراه آزادگان ، همت ، حکیم ، تهران – کرج ، تهران – چالوس نام برد. 

 از جمله این برج ها میتوان از برج های : آرتمیس    کادووس    نیلوفر    یاس    کاسپین    امپریال    زیتون    اساتید دانشگاه    ترنج    نسترن    هواپیمایی کشوری    هواپیمایی آسمان    دندانپزشکان    اسپاد    رومینا    ونوس    رضوان    مهستان    نخبگان  نام برد و نیز برج هایی در دست ساخت میباشد،

که میتوان از : پروژه نخل   بانک ملی   نارنجستان ۱    نارنجستان ۲   رادین   آفتاب-مهتاب    فرزانگان    پروژه حیات    البرز  نام برد که تعاونی های مختلف در حال ساخت آن میباشد و تعاونی مسکن هوافضا سپاه بیشترین تمرکز را به این منطقه دارد. 

ناظران و مهندسین و آرشیتکت های بنام و متخصص از جمله جناب فرزاد دلیری، آرشیتکت شماره اول ایران نیز به برج های کوهک ورود کرده و در ساخت برج های لوکس دست اندرکار هستند.

خرید و فروش
بازدید آزاد
پروژه ی جدید

برج امپریال یا شمیم 2 یا زیتون 2

برج امپریال یا شمیم 2 یا زیتون 2 پروژه شمیم رحمت 2 یا امپریال یکی از معروف ترین برج های کو
برج امپریال یا شمیم 2 یا زیتون 2 پروژه شمیم رحمت 2 یا امپریال یکی از معروف ترین برج های کوهک است که با نام های مختل
خرید و فروش
بازدید آزاد
تخفیف ویژه

برج پارسیس ( یاس )

مشخصات کلی برج تجاری مسکونی پارسیس ( یاس ) : برج تجاری مسکونی پارسیس یا برج یاس که توسط تع
مشخصات کلی برج تجاری مسکونی پارسیس ( یاس ) : برج تجاری مسکونی پارسیس یا برج یاس که توسط تعاونی مسکن اقلیم گستران صد
خرید و فروش
بازدید آزاد
تخفیف ویژه

گروه مشاورین مسکن برلیان با کادری مجرب و حرفه ای با تجربه ۱۵ ساله در زمینه خرید و فروش ، رهن و اجاره ، امتیاز و پیش فروش در خدمت شما میباشد.

آدرس: تهران – منطقه 22 – اتوبان خرازی – بلوار پژوهش – برج G1

اینستاگرام مجموعه

تماس : ۰۲۱۴۶۰۵۳۱۵۲ – ۰۹۱۲۱۹۶۷۷۹۴

ایمیل : berlian22.info@gmail.com

5/5 ( 8 نظر )

مقایسه ملک ها