تعاونی مسکن اسکان گستر امید دژبان ارتش

تعاونی مسکن اسکان گستر امید  دژبان ارتش یکی از تعاونی های فعال در منطقه 22 تهران می باشد. این تعاونی در یکم اردیبهشت 1365 با شماره ثبت 59669 و شناسه ملی 10101047200 در اداره ثبت ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است.

هدف از تاسیس تعاونی مذکور، ترویج و تحکیم روحیه مشارکتی، تامین مسکن برای اعضا و کمک به بهبود وضع معیشتی آنها می باشد. این تعاونی با تلاش های بی وقفه خود و همچنین با بهره گیری از مهندسین مجرب و دارا بودن کادری کارآزموده توانسته است در این زمینه بسیار موفق عمل کند. و تاکنون پروژه های متعددی را در سطح شهر تهران به اتمام رسانده است. 

فعالیت های این تعاونی شامل چه مواردی است؟ 

از جمله فعالیت های تعاونی مسکن اسکان گستر امید می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

• تامین زمین با کاربری مناسب برای انجام انواع پروژه های مسکونی، تجاری، اداری و …

• ارائه خدمات تاسیساتی ( برق، گاز، آب و مخابرات) برای پروژه ها

• انجام امور مربوط به مشاوره سرمایه گذاری، ساخت، خدمات فنی و مهندسی، نظارت و مدیریت پروژه ها

• نصب و راه اندازی انواع تجهیزات در پروژه های ساخت و ساز

• تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز در راستای تحقق اهداف شرکت

• عقد قرارداد با اعضا و واگذاری واحدها 

• ساخت و نصب انواع چهارچوب های فلزی درب ها، فریم های فلزی 

• خرید واحدها و فروش آنها به اعضا به صورت نقد و اقساط

• اجرای عملیات بتن ریزی، آرماتوربندی، قاب بندی، نصب صفحه ستون ها و بتن ریزی

• احداث انواع ابنیه سبک و سنگین

اعتبار تعاونی مسکن اسکان گستران امید  

 
 

تعاونی مسکن اسکان گستر امید از معتبرترین و خوشنام ترین تعاونی هایی است که در منطقه 22 چیتگر مشغول به فعالیت می باشد.  این شرکت از کادری کاربلد و مهندسین مجرب برخوردار می باشد. 

تعاونی برای ساخت پروژه های خود از جدیدترین فناوری های روز دنیا استفاده می کند. استفاده از این فناوری ها باعث کاهش هزینه ها و سودآوری بیشتر، سرعت ساخت بالا، بهبود کیفیت ساخت و … می شود.   

بعلاوه، تعاونی مسکن اسکان گستران امید در طول سال ها فعالیت خود خدمات ارزنده ای را به اعضا ارائه نموده است و موجبات رضایت آنها را فراهم ساخته است. همچنین با ساخت پروژه هایی مانند برج ترنج و برج های سروناز توانسته است رزومه درخشانی را برای خود ثبت نماید.  

خوب است بدانید که زمان تاسیس تعاونی مسکن اسکان گستر امید به 1365 بر می گردد که نشان دهنده حرفه ای و با سابقه بودن این شرکت در زمینه انبوه سازی می باشد. 

 

موقعیت مکانی

دفتر این شرکت در شهرک راه آهن تهران، خیابان نیما یوشیج و در ساختمان ترنج واقع شده است. به عبارتی در محله ساحل شهرک راه آهن تهران واقع شده است که یکی از محلات بزرگ و معروف تهران به شمار می رود. 

این دفتر در شمال غربی شهرک گلستان ( شهرک راه آهن سابق) قرار دارد. از شمال به بزرگراه خرازی، از جنوب به بلوار امیرکبیر و دریاچه چیتگر، از شرق به بلوار برادران زینعلی ( کاج) و از غرب نیز به بلوار دریاچه دسترسی دارد. 

از جمله مهمترین اماکنی که در نزدیکی تعاونی مسکن اسکان گستر امید  قرار دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

• برج های A1 ، A2 و A5 شهرک گلستان

• نمایندگی ایرانخودرو و سایپا

• برج های B1 و B2  شهرک گلستان

چنانچه قصد خرید واحد از  تعاونی مسکن اسکان گستر امید را دارید می توانید از طریق خیابان به این مکان دسترسی داشته باشید. همچنین در نزدیکی این دفتر ایستگاه های اتوبوس متعددی وجود دارد که امکان رفت و آمد به این شرکت را برایتان آسان تر می سازد. نزدیک ترین ایستگاه ها به دفتر تعاونی مسکن اسکان گستر امید عبارتند از:

• ایستگاه اتوبوس نیما یوشیج

آدرس: استان تهران، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، شهرک راه آهن، خیابان شمس تبریزی

پروژه های تعاونی مسکن اسکان گستر امید  

از جمله پروژه های تعاونی مسکن اسکان گستر امید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برج های سروناز

پروژه سروناز چیتگر یکی از معروف ترین پروژه های مسکونی تعاونی است که به دلیل نمای پلکانی منحصربفردش همچون الماسی در منطقه 22 چیتگر می درخشد. قابل ذکر است که پروژه سروناز دارای 12 بلوک می باشد. 

پروژه مسکونی ترنج 

برج ترنج یا برج دژبان ارتش در حال حاضر آخرین پروژه تعاونی مسکن اسکان گستر امید می باشد که در دو بلوک در حال ساخت می باشد. این برج با قرارگیری در محله معروف ساحل و امکانات متنوعی که دارد سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است. 

البته قابل ذکر است که پروژه های این شرکت تنها به برج های ترنج و سروناز محدود نمی شود.

شهرک امید دژبان  

شهرک امید دژبان شمال اتوبان همت نیز به عنوان رزومه این تعاونی در سالیان گذشته است.

4.7/5 - (8 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس