انتخاب واحد در پهنه D شهرک چیتگر

انتخاب واحد در پهنه D شهرک چیتگر

انتخاب واحد در پهنه D شهرک چیتگر در پاییز سال 1401 آغاز گردیده که بر اساس مرغوبیت سهام ها و اولویت بندی آن ها در حال انجام است.

(برای تشخیص و کارشناسی مرغوبیت سهام های پهنه D این مقاله را از دست ندهید ) (کلیک کنید !)

آن دسته از مالکین محترم سهام های 20 و 50 متری که از سوی بتاجا پیامک انتخاب واحد دریافت نموده اند میتواند به منظور انتخاب واحد در تاریخ مقرر در بتاجا حاضر شوند.به این صورت که میبایست در زمان انتخاب واحد حداقل 100 متر سهام به بتاجا ارائه دهند.همچنین انتخاب واحد به صورت شراکتی نیز قابل قانونی و مورد قبول دستگاه حقوقی کشور و بتاجا میباشد.

راهنمای انتخاب واحد در پهنه D

بنا به چشم انداز منحصر به فرد این پروژه به باغ ملی گیاه شناسی ایران ، به نظر میرسد آپارتمان های جنوبی در این پروژه از مرغوبیت بالایی برخوردار خواهند بود.همچنین آفتابگیر بودن این واحدها نیز سبب میشود از میزان تقاضا بالا برخوردار باشند.

به طور کل میتوان گفت که در برج نداشتن مشرف و ارتفاع و آفتابگیر بودن و چشم انداز از جمله موارد تاثیرگزار روی مرغوبیت واحدها میباشد.بنابراین به هنگام انتخاب واحد به این موارد دقت کنید !

(برای مشاهده پلان نقشه و جانمایی بلوک های پهنه D چیتگر این مقاله را از دست ندهید ) (کلیک کنید !)

نحوه انتخاب واحد در پهنه D و تخصیص متراژ اضافه

پس از حضور سهامدار در بتاجا به منظور انتخاب واحد در این پهنه ، چنانچه آپارتمانی که انتخاب میگردد از مجموع متراژ ارائه شده توسط سهامدار بیشتر باشد ، مازاد متراژ آن توسط بتاجا به قیمت روز به سهامدار واگذار میگردد.

همچنین سهامدار میبایست ضریب طبقات و ضریب مرغوبیت ویو و هزینه پارکینگ و انباری را جداگانه پرداخت نماید که این مبلغ در قیاس با ارزش افزوده ای که خواهد داشت ناچیز است !

قیمت واحدهای انتخاب شده در پهنه D

این آپارتمان ها به صورت متری خرید و فروش میگردد . قیمت آنها بنا به مرغوبیت چشم انداز و طبقه آن متغیر است.

همچنین این آپارتمان ها به صورت تسویه کامل شده معامله میگردد . به طوری که خریدار تا انتهای پروژه هیچ مبلغی پرداخت نخواهد کرد و به این علت که این پهنه به حالت مشارکتی در حال ساخت است ، قرارداد ساخت آن قطعی میباشد.

ضمن تلاش ما برای دقت در ارائه قیمت این آپارتمان های در حال ساخت ، ممکن است این قیمت بنا به نوسانات بازار عرضه و تقاضا با اندکی ضریب خطا همراه باشد . لذا بهتر است در صورت اتخاذ تصمیم جدی برای انجام معامله برای استعلام قیمت دقیق و به روز با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های انتخاب واحد شده در پهنه D : از متری 33.000.000 تومان الی 45.000.000

تعداد بلوک و متراژ واحدهای پهنه D

در غرب این پهنه 6 مجموعه وجود دارد . هر مجموعه دارای 3 برج با نام های باران ، چشمه سار ، ساحل ، کوهسار ، آبشار و دریا میباشد.

در شرق این پهنه نیز 2 مجموعه وجود دارد که هر مجموعه آن دارای 2 برج با نام های سایه و نور میباشد.

این چهنه مجموعا دارای 22 برج مسکونی است . در هر طبقه 10 واحد مسکونی وجود دارد و تمامی آپارتمان های آن در طبقات مختلف تیپ و یا هم نقشه میباشد.

همچنین تمامی آپارتمان های این پهنه دو خواب و دارای واحدهایی به متراژ 108 الی 116 میباشد.

 

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس