بهترین انبوه سازان یا سازندگان در منطقه 22 چیتگر

بهترین انبوه سازان یا سازندگان چیتگر و منطقه 22 کدام هستند؟

مقدمه

بهترین انبوه سازان چیتگر و تعاونی‌های معتبر منطقه 22، بزرگترین سازندگان برج‌ها و پروژه‌های مختلف در این منطقه هستند. با بررسی ساختمان‌های در حال ساخت و یا ساخته شده چیتگر به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که 90% درصد این پروژه‌ها توسط تعاونی‌ها ساخته شده و تنها 10% از آن‌ها شخصی‌ساز هستند. همین امر نشان‌دهنده این موضوع است که تعاونی‌ها و شرکت‌های انبوه‌سازی، نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت این مناطق ایفا می‌کنند. بررسی سابقه انبوه‌سازان فعال در این منطقه می‌تواند در تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در ساخت پروژه‌ها بسیار موثر باشد.

معرفی بهترین انبوه سازان یا سازندگان چیتگر

تعداد بهترین انبوه سازان چیتگر و تعاونی‌های معتبر منطقه 22 کم نبوده و پروژه‌های بزرگ و قابل توجهی، توسط آن‌ها ساخته شده و یا در حال ساخت است این امر ادله بزرگی برای اعتبار آنها است. از جمله این تعاونی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد;

شرکت تعاونی ابنیه آکام

این تعاونی در سال 1396 تاسیس شده و در همین مدت زمان کوتاه، جایگاه خود را در میان بهترین‌ها بدست آورد. از جمله پروژه‌های این تعاونی باید به پروژه نارنجستان 1، نارنجستان 2، نارنجستان 3 در شهرک مهستان و نارنجستان 4 در شهرک مروارید شهر اشاره کرد. پروژه نارنجستان 1 و 2 به خریداران تحویل داده شده و نارنجستان 3 و 4 در حال ساخت هستند.

تعاونی ابنیه همت

یکی از پرآوازه‌ترین انبوه‌سازان چیتگر، تعاونی ابنیه همت است که در سال 1391 تاسیس شد. این تعاونی، ساخت پروژه لوکس اداری تجاری لکسون را برعهده داشت. از دیگر پروژه‌های ساخته شده توسط تعاونی ابنیه همت می‌توان به پروژه فرزانگان در بلوار کوهک اشاره کرده که چشم‌انداز بی‌نظیری از دریاچه و پارک جنگلی چیتگر دارد. علاوه بر این، پروژه آسمان آبی، البرز، الوند و زاگرس نیز از دیگر پروژه‌های این تعاونی به شمار می‌روند.

بهترین انبوه سازان چیتگر، تعاونی مسکن سپاشهر

این شرکت انبوه‌ساز در سال 1396 با پروژه دیپلمات در این منطقه شروع به کار نمود. تعاونی مسکن سپاشهر، در سال‌های اخیر بسیار پرکار بوده و تاکنون پروژه‌های بسیاری اجرا کرده است. پروژه سفیر و پروژه کامرانیه در منطقه مرواید شهر و پروژه دیپمات جزو بهترین‌ سازه‌ها این تعاونی به شمار می‌روند.

تعاونی مسکن مهر آفرین

طراح پروژه‌های آسمان، منازل 4 و 6 طبقه شهرک شهید باقری و همچنین پروژه الماس بهداری مروارید شهر در منطقه 22 تهران، تعاونی مسکن مهر آفرین بوده که در سال 1395 تاسیس شد. این شرکت به عنوان یکی از بهترین انبوه سازان چیتگر، پروژه برلیان مروارید شهر را شروع کرد. از ویژگی‌های برتر این پروژه می‌توان به اسکلت ضدزلزله، نمای ستاره‌ای شکل و چشم‌انداز ابدی آن به کوه‌های شمال بزرگراه همت اشاره کرد.

شرکت تعاونی نامی اریکه پارسیان

در سال 1389 یکی دیگر از شرکت‌های تعاونی منطقه 22، با نام نامی اریکه پارسیان شروع به کار کرد. اولین پروژه این شرکت، برج 30 طبقه مروارید 1 بوده که عملیات ساخت آن در سال 1393 شروع شد و پروژه دوم این تعاونی نیز مروارید 2 نام گرفت. از دیگر پروژه‌های این تعاونی می‌توان به پروژه میلان یا بقیه‌الله 3 اشاره کرده که در سال 1399 در شهرک شریف آغاز شد و مطابق پیش‌بینی‌ها تا سال 1404 ادامه‌ دارد.همچنین این تعاونی پروژه جدیدی را در اواخر سال 1401 با نام پروژه بقیه الله 5 یا ونوس هوملند شروع به ساخت کرده است.

تعاونی مسکن شهید همت

این تعاونی از بهترین انبوه سازان منطقه است و رزومه درخشانی از قبیل برج پاسارگاد 1 و پروژه پاسارگاد 2 و مشارکت در اتحادیه نمونه رسا به منزله ساخت مجموعه برج های پارسیا و آرتمیس را در رزومه خود دارد.

بهترین انبوه سازان چیتگر، تعاونی مسکن ارتش

نیروی محرکه چیتگر برای جذب سرمایه‌، بنیاد تعاون ارتش بود زیرا با این نهاد با سرمایه‌گذاری در شهرک چیتگر، موجب ایجاد رونق در این منطقه شد. پروژه‌های این تعاونی با ساخت پهنه بوستان با 21 برج آغاز شد. همچنین پهنه سروستان با 15 برج و پهنه نارنجستان با 8 برج در حال ساخت و بهره‌برداری هستند.

4.7/5 - (14 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس