تعاونی مسکن اریکه پارسیان

در این مقاله می‌خواهیم تعاونی مسکن اریکه پارسیان را به شما معرفی کنیم که در منطقه 22 یک برج را با نام افرا مرواریدشهر به پایان رسانده و در  حال ساخت 3 برج دیگر به نام های مروارید 2 ، میلان و ونوس هوملند یا بقیه الله 5 در این منطقه است. کاربری این برج ها مسکونی است و در ساخت آن از بهترین متریال موجود در بازار استفاده شده است. این برج های مسکونی در مقابل زلزله مقاوم است و تحت نظارت مهندسان مجربی ساخته شده است. اگر شما هم دوست دارید با این برج و امکانات آن بیشتر آشنا شوید با ما همراه شوید.

توضیحات کلی در مورد تعاونی مسکن اریکه پارسیان

محل ساخت برج های مسکونی که توسط تعاونی مسکن اریکه پارسیان انجام شده یا در حال اجرا میباشد در منطقه 22 قرار دارد و در زمره برج‌های لوکس منطقه ۲۲ تهران محسوب می‌شود. همچنین این تعاونی در منطقه کرج نیز در حال ساخت یک برج مسکونی میباشد. ساکنان واحدهای برجی که تحویل داده شده ، یک ویوی کامل و زیبا را از رشته کوه های البرز و جنگل چیتگر دارند. برج آماده در 31 طبقه ساخته شده است و دارای اسکلت فلزی- بتنی است. تعداد واحدهای این برج به طور کلی شامل 208 واحد مسکونی است و واحد تجاری در برج وجود ندارد.

هر طبقه این برج دارای ۸ واحد است و با توجه به اینکه واحدها در متراژ‌های مختلف طراحی و ساخته شده‌اند شما می‌توانید متناسب با بودجه خود یک واحد را انتخاب کنید. متراژهای برج افرا از 130 متری تا 170متری هستند. این برج به طور کلی در 1 بلوک ساخته شده است و دارای امکانات متعددی است.

مقالات اخیر
در این دسته بندی پستی یافت نشد.

امکانات برج ساخته شده توسط تعاونی مسکن اریکه پارسیان

برج ساخته شده توسط تعاونی مسکن اریکه پارسیان دارای امکانات زیادی است که به راحتی نیازهای اولیه ساکنان را برآورده می‌کند. به این امکانات در زیر اشاره شده است.

 • لابی مجلل
 • لابی من ۲۴ ساعته
 • سیستم اعلان و اطفای حریق
 • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
 • سالن ورزش
 • سالن اجتماعات
 • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر با ظرفیت بالا که شامل ۴ لاین آسانسور باربر و ۲ لاین آسانسور نفربر است و از بهترین برند موجود در بازار استفاده شده است. همچنین دو عدد آسانسور در پشت بام قرار دارد.
 • سیستم Bus Duct
 • فن‌کوئل سقفی توکار
 • شوتینگ زباله
 • دارای هلی پد
 • دارای صائقه گیر
 • فیبر نوری
 • درب‌های ضد سرقت

بیشتر بدانید !
در این دسته بندی پستی یافت نشد.

لوکیشن برج های اریکه پارسیان

برج افرا در منطقه ۲۲ شهر تهران و در اتوبان خرازی غرب واقع شده اند و در شهرک مروارید شهر بلوک E8‌ ساخته شده است. اگر شما هم دوست دارید در فضایی آرام و به دور از ترافیک شهری در محیطی با مناظر  زیبا زندگی کنید برج‌ ساخته شده توسط تعاونی مسکن اریکه پارسیان گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

برج مروارید 2 نیز در منطقه مرواریدشهر قرار دارد و مقرر گردیده در سال 1403 تحویل مالکین گردد.این برج در مرحله نما و اتمام نازک کاری قرار دارد.

برج میلان یا بقیه الله 3 موقعیت مکانی استثنایی دارد.این برج در نبش شمالغربی تقاطع اتوبان حکیم با بلوار اردستانی قرار دارد.

برج ونوس هوملند یا بقیه الله 5 نیز در نزدیکی پروژه میلان در بلوار اردستانی واقع شده است.

برج های این تعاونی هم برای سرمایه گذاری یا پیشخرید در منطقه چیتگر و هم برای سکونت بسیار مناسب است. برای اطلاع از قیمت‌‌های این برجها می‌توانید از ما استعلام بگیرید.

برای رفتن به مرکز شهر تهران هیچ مشکلی وجود ندارد زیرا این برج در نزدیکی اتوبان‌های خرازی ، همت  و حکیم است و به همین دلیل به راحتی می‌توانید به مرکز شهر بیایید. هر چند دوری از مرکز شهر مزایای بسیار زیادی دارد و مهم‌ترین آن دوری از آلودگی هوا است.

کلام آخر

یکی از مناطق برج نشین تهران منطقه ۲۲ است که دارای آب و هوای بسیار خوبی است. همچنین در نزدیکی دریاچه چیتگر و مرکز تجاری معروف ایران مال قرار دارد. مجموعه تفریحی آبشار تهران هم در منطقه ۲۲ قرار دارد. تعاونی مسکن اریکه پارسیان در این منطقه یک برج مسکونی ۳۱ طبقه با امکانات بسیار عالی ساخته است که به راحتی می‌توانید صاحب ملک در این برج زیبا شوید.یا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های پیش فروش این تعاونی مسکن قدرتمند با خیال راحت صاحبخانه شوید.

فایل های اخیر
در این دسته بندی پستی یافت نشد.
آیا نقل و انتقال در تعاونی مسکن اریکه پارسیان صورت میپذیرد ؟

بله ، و این شامل تمامی برج های این تعاونیست.

آیا تعاونی مسکن اریکه پارسیان جزو تعاونی های خوش قول است ؟

بله این تعاونی جز قوی ترین تعاونی های مسکن در منطقه 22 میباشد.

5/5 - (13 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس