تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر

تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر

در این مقاله می‌خواهیم تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر را به شما معرفی کنیم. این تعاونی در گروه تعاونی‌های تازه تاسیس است اما با تیمی متخصص و مجرب از مهندسان با تجربه تشکیل شده است و در حقیقت از تعاونی پاسارگاد منشعب شده است. اگر شما هم دوست دارید با این تعاونی بیشتر آشنا شوید با ما همراه شوید.

آشنایی با تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر

تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر که به نوعی زیر مجموعه‌ای از سازندگان پاسارگاد است که ساخت مجموعه‌های ساختمانی زیادی را در کارنامه خود دارد. از پروژه‌هایی که توسط مدیران این تعاونی به بهره‌برداری رسیده است می‌توان به پروژه فرشته الهیه، پروژه ایران بانک ملی یا پروژه علوم و فنون کوهک، پروژه سفیر، پروژه کامرانیه در شهرک مروارید شهر و پروژه دیپلمات میدان ساحل اشاره کرد.

بیوگرافی تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر

این تعاونی در اردیبهشت سال ۱۳۹۷ به شماره ثبت 543222 و شناسه ملی 14007585777 تاسیس شد. این تعاونی توانسته است در مدت زمان کوتاهی بیش از ۱۷۰ هزار متر مربع سازه را به بهره برداری برساند. این پروژه‌های بلند مرتبه در قالب ۸۰۰ واحد مسکونی بوده است که در منطقه ۲۲ شهر تهران نمونه‌ای از سابقه کاری این شرکت محسوب می‌شود.

رئیس هیات مدیره این شرکت آقای حمید عتباتی نام دارد و نشانی دفتر مرکزی این تعاونی در تهران منطقه ۲۲، شهرک گلستان، انتهای بلوار امیر کبیر، بلوار گلها، نبش یاس سوم، پلاک ۴۷، طبقه سوم بالای فروشگاه کوروش قرار دارد.

توضیحات کلی

پروژه الهیه سپاشهر که به نام پروژه فرشته هم معروف است در منطقه ۲۲ ساخته شده است و جزو پروژه‌های بسیار معروف در این منطقه به شمار می‌رود. ممکن است این پروژه‌ را به نام پروژه برج‌های f7  و f8 نیز بشناسید. این پروژه که جزو پروژه‌های مروارید شهر هم بوده است به شدت مورد استقبال خریداران قرار گرفت.

یکی دیگر از پروژه‌های معروفی که توسط تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر ساخته شده بود برج دیپلمات نام داشت و محل قرار گیری این برج در شمال دریاچه چیتگر است. با توجه به تعدد برج‌های ساخته شده توسط این تعاونی به راحتی می‌توانید به تخصص و سابقه کار این تعاونی آگاهی پیدا کنید.

لوکیشن تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر

این تعاونی در منطقه 22 در نزدیکی پروژه های در حال ساخت خود قرار دارد تا بتوانند به راحتی به منظور مدیریت و کنترل پروژه ها در آنها رفت و آمد کنند.

کلام آخر

تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر یکی از تعاونی‌های با سابقه در زمینه ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران است. منطقه ۲۲ یکی از مناطق برج نشین تهران محسوب می‌شود که با توجه به وجود اتوبان‌هایی مانند خرازی- غرب، همت-غرب و حکیم دسترسی بسیار خوبی به مرکز شهر تهران دارد. همچنین به دلیل نزدیکی به رشته کوه‌های البرز و دوری از مرکز شهر تهران دارای آب و هوای بسیار مساعدی است.

 وجود مراکز تفریحی مانند دریاجه چیتگر، آبشار تهران، پارک گیاه شناسی و … و همچنین مراکز تجاری مانند ایران مال، بام‌لند و… در نزدیکی این منطقه باعث شده است که افراد زیادی تمایل به سکونت در این محل پیدا کنند. منطقه ۲۲ یکی از مناطقی است که سرعت رشد بسیار بالایی دارد و گزینه بسیار مناسبی برای سکونت و سرمایه‌گذاری یا پیشخرید محسوب می‌شود.

5/5 - (5 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس