تعاونی مسکن مهرآفرین

تعاونی مسکن مهرآفرین

در این مقاله می‌خواهیم تعاونی مسکن مهرآفرین را به شما معرفی کنیم که در منطقه 22 تهران متمرکز شده و مشغول به فعالیت است. این تعاونی دارای دستاوردهای بسیار زیادی است که کیفیت بالای این دستاوردها این تعاونی را به یک تعاونی مشهور و مورد اعتماد تبدیل کرده‌است. با ما همراه باشید تا این تعاونی را با جزئیات بیشتری به شما معرفی کنیم.

توضیحات کلی در مورد تعاونی مسکن مهرآفرین

شرکت تعاونی مسکن مهر آفرین در پروژه‌های بسیار مهم مشغول به کار بوده و توسط این تعاونی تعداد زیادی آپارتمان نیز به بهره‌برداری رسیده است. از جمله نمونه کارهای این شرکت می‌توان به فعالیت در پروژه شهرک شهید باقری و پروژه آسمان اشاره کرد؛ برجی که در حال حاضر این شرکت مشغول به ساخت آن است برج یا پروژه برلیان میباشد. این برج واقع در شهرک مروارید شهر است.

این برج در حال حاضر به‌صورت پیش‌فروش فروخته می‌شود. اولین قسط پرداختی بابت هر مترمربع از ساخت پروژه ۴ میلیون و نیم بوده و برای تراکم زمین متری یک میلیون و نیم در نظر گرفته شده است. این میزان هزینه به‌صورت علی‌الحساب در همان ابتدا بایستی پرداخت شود. تمامی قراردادها در زمینه نقل و انتقال امتیاز واحدها در خود تعاونی مسکن مهر آفرین نوشته شده و همه املاک دارای دفترچه مالکیت هستند که به فرد خریدار داده می‌شود.

امکانات برج ساخته شده توسط تعاونی مسکن مهرآفرین

برج در حال ساخت توسط تعاونی مسکن مهرآفرین در شهرک مروارید واقع در چیتگر که نزدیک به دریاچه است قرار دارد. این برج جزو باصفاترین برج‌های آن منطقه محسوب می‌شود. سازه‌های این شهرک طبق استانداردهای روز دنیا با مدرن‌ترین الگوها ساخته می‌شوند.

ممکن است الان به سمت مروارید شهر بروید و پیش خود فکر کنید که خرید واحدهای مسکونی در محیطی که دارای جاده خاکی است و ساخت‌وساز در آن وجود دارد چه ارزشی دارد؛ اما باید گفت که بسیاری از مناطق تهران که اکنون داشتن منزل در آن جا یک آرزو است زمانی جزو بیابان‌های تهران بوده‌اند.

شک نداشته باشید که در مدت‌زمان بسیار کوتاه مروارید شهر به همچنین مناطقی تبدیل خواهد شد. وجود ایران مال و دریاچه چیتگر در نزدیکی این شهرک گواه این است که مروارید شهر توانایی رقابت با بهترین شهرها و مناطق مدرن دنیا را دارد.

لوکیشن مروارید شهر

برج در حال ساخت توسط تعاونی مسکن مهر آفرین از نظر جغرافیایی در منطقه ۲۲ تهران یعنی مروارید شهر که مرز بین تهران و استان البرز است قرار دارد. این شهرک در قسمت غربی پروژه بقیه الله 2 و بازار بزرگ قرار گرفته است. اولین محدوده‌ای که جریان هوای البرز به آن می‌رسد مروارید شهر است؛ به همین خاطر دارای آب‌وهوای بسیار متعادل‌تری نسبت به مابقی مناطق تهران است.

این شهرک بسیار نزدیک به کوه‌های شمال غرب تهران بوده و در مسیر وزش بادهای خنک و پاک آن منطقه قرار دارد. از نظر موقعیت مکانی مروارید شهر مابین تهران و استان البرز بوده و در مسیری که نوشته به استان البرز خوش آمدید یک دوربرگردان وجود دارد که این دوربرگردان شما را به مروارید شهر می‌رساند.

کلام آخر

تعاونی مسکن مهرآفرین در حال ساخت برجی عظیم با بهترین امکانات در مروارید شهر است که در آینده‌ای نه‌چندان دور به بهترین شهرک‌های تهران تبدیل می‌شود. این تعاونی پروژه‌های زیادی را در تهران به اتمام رسانده است که اکنون مشغول به پیش‌فروش واحدهای برج واقع در شهرک مروارید است. شما می‌توانید با اعتماد کامل به این شرکت در یکی از بهترین مناطق تهران یعنی مروارید شهر صاحب منزل شوید.

5/5 - (7 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس