ثبت نام جدید شهرک چیتگر ارتش

ثبت نام جدید شهرک چیتگر ارتش

در این مقاله میخواهیم در مورد ثبت نام جدید شهرک چیتگر ارتش نکاتی را با شما عزیزان همراه در میان بگذاریم.پیشاپیش از همراهی شما عزیزان صمیمانه تشکر میکنیم.

شرایط ثبت نام جدید چیتگر ارتش

همانطور که در گذشته در پهنه های مختلف شهرک چیتگر شاهد آن بوده ایم ، ثبت نام از آن دسته از ارتشی های محترمی که قبلا از طرح حکمت خود استفاده نکرده اند صورت میگیرد.لذا چنانچه اولین بار است که قصد ثبت نام در پروژه های بتاجا را دارید ، احتمال ثبت نام جدید شهرک چیتگر ارتش مشمول حال شما خواهد بود.

شرایط ثبت نام آزاد در پروژه های ارتش چیتگر

ثبت نام در پروژه های چیتگر در وهله اول مختص متقاضیان ارتشی میباشد.لذا شما سرمایه گزار محترم میبایست سهم یا سهام شخص ارتشی را خریداری نموده که معمولا با قیمتی بالاتر به نسبت نرخ ثبت نام فروشنده معامله میگردند.

زمان و تاریخ ثبت نام

در حال حاضر ( اسفند ماه 1401 ) سهام جدیدی از سوی بتاجا عرضه نمیگردد.شایان ذکر است در صورت شروع ثبت نام جدید در شهرک چیتگر ، این مهم در وبسایت بنیاد تعاون ارتش اطلاع رسانی خواهد شد.همچنین شما عزیزان میتوانید به یکی از روش های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا به سریع ترین روش ممکن شما را در جریان ثبت نام جدید ارتش قرار بدهیم.

قیمت ثبت نام جدید شهرک چیتگر ارتش

همانطور که در گذشته در سایر پهنه های شهرک چیتگر شاهد آن بوده ایم ، قیمتی که بتاجا به منظور ثبت نام به ابلاغ میکند به نسبت قیمت های بازار بسیار پایین است که همین امر سبب سود خوب ارتشیان عزیز میگردد . این گونه فرصت ها را از دست ندهید !

اطلاع رسانی ثبت نام سهام

ما تیم املاک برلیان بنا به فعالیت مادام در این شهرک و علی الخصوص پروژه های ساخته شده یا پیش خرید های منطقه 22 و همچنین تعداد معاملات بالا در پروژه های بتاجا ، میتوانیم شما عزیزان را در لیست انتظار قرار دهیم تا به محض شروع ثبت نام جدید در پروژه های ارتش شما  را مطلع سازیم.با ما همراه باشید.

کلام آخر

با توجه به اینکه بنیاد تعاون ارتش سهام را معمولا با بهترین قیمت و در اصل زیر قیمت منطقی در منطقه عرضه مینماید ، توصیه میشود این اندک فرصت را از دست ندهید و ضمن ارتباط با ما از شروع ثبت نام جدید در شهرک چیتگر ارتش مطلع شوید.

4.7/5 - (8 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس