سهام 33 و 63 پهنه B چیتگر+سایر سهام ها

سهام 33 و 63 پهنه B+سایر سهام ها

ضمن تشکر بابت همراهی شما عزیزان لازم به ذکر است که منظور از سهام ،میزان مالکیت فرد از بنای مفید برجی در حال ساخت است که متراژ دقیق آپارتمان پس از انتخاب واحد مشخص میشود.

کلیات سهام 33 و 63 متری

 پهنه شهرک مسکونی چیتگر همانطور که گفته شد متعلق به بنیاد تعاون ارتش میباشد که بنیاد تعاون ارتش این پهنه را به صورت سهام های 33 و 63 متری در زمستان و بهار سال 90و91 به کارمندان ارتشی خود واگذار و ثبت نام انجام داده است.نحوه ی انتخاب واحد و زمان تحویل برج های پهنه بستگی به سنوات خدمتی فرد ارتشی دارد.

  

سهام بازنشستگی ارتش پهنه B

بنیاد تعاون ارتش به کارکنان بازنشسته خود که تا به حال از طرح تامین مسکن استفاده نکرده بودند نفری 10 سهم معادل 10 متر از سهم اپارتمان های مسکونی پهنه واگذار کرده است.

 

 سهام چیتگر2 پهنه B

بنیاد تعاون ارتش سهام های 33 متری معادل 33متر از سهم اپارتمان های پهنه به کارمندان ارتشی خود که سنوات خدمتی کمتری داشته اند واگذار کرده است.

 

سهام ساری در پهنه B شهرک مسکونی چیتگر

بنیاد تعاون ارتش به تعدادی از کارمندان ارتشی خود سهام مسکونی از اپارتمان های در دست ساخت شهر ساری واگذار کرده است که این نوع سهام(سهام ساری) به شهرک مسکونی چیتگر تهران انتقال یافت.

 

انتخاب واحد در پهنه B

 

انتخاب واحد در برج های مسکونی شهرک مسکونی چیتگر توسط سهام های 33 و 63 متری انجام میگیرد به طوریکه سرمایه گزار پس از انتخاب واحد با سهام اصلی خود ،میبایست اقدام به خرید و تجمیع سهام به منظور رساندن میزان سهام به میزان واحد انتخابی ،کند.

یا به نوعی دقیق تر : متقاضی انتخاب واحد در برج های N  و D  پهنه شهرک مسکونی چیتگر پس از انتخاب واحد توسط سهام های 33 یا 63 متری پهنه از سوی شرکت عمران ابشار اسپادانا تا 30 روز کاری فرصت دارند که میزان سهم مورد نیاز خود را باتوجه به متراژ واحد انتخابی خود در یکی از برج های N و یا یکی از برج های D شهرک مسکونی چیتگر خریداری،تکمیل و به شرکت اراِئه دهند.

 

کدام نوع سهام برای تجمیع انتخاب واحد استفاده میشود

 

بنیاد تعاون ارتش و شرکت عمران ابشار اسپادانا تمامی سهام های موجود در پهنه شهرک مسکونی چیتگر مانند سهام های بازنشستگی،سهام چیتگر2،سهام ساری و سهام 33 و 63 متری برای تجمیع انتخاب واحد تایید میکند.

لازم به ذکر است که هریک از نوع سهام ها،سهام بازنشستگی،سهام چیتگر و سهام ساری را میتوان فقط برای تجمیع استفاده کرد و از این نوع سهام برای انتخاب واحد قابل استفاده نمیباشد.

 

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس