شروع انتخاب واحد در برج نارنج 1 پهنه C + راهنما

راهنمای انتخاب واحد در برج نارنج 1

در اسفند ماه 1401 از پروژه نیروی زمینی ارتش طی یک تماس تلفنی اعضا را در جریان شروع انتخاب واحد در برج نارنج 1 یا همان برج سوم نزاجا قرار داد.بنابراین ما تیم محتوی سازی املاک بزرگ برلیان طبق معمول و البته در حد توان در کنار شما عزیزان هستیم تا نکاتی را با شما کاربران عزیز در مورد انتخاب واحد در این برج به اشتراک بگذاریم.همچنین به منظور راهنمایی و مشاوره دقیق و رایگان در انتخاب واحد میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

افزایش متراژ پس از انتخاب واحد در برج سوم نزاجا نارنج 1

قبلا در مقاله های مربوط به برج اول نزاجا و برج دوم نیروی زمینی ارتش مساله افرایش متراژ یا همان اضافه شدن مساحت بالکن به بنای مفید آپارتمان مطرحش شده بود که همین مساله در این برج نیز عینا برقرار است که به طبع به نفع مالکین آپارتمان ها خواهد بود چرا که مالکین بابت این اضافه متراژ فقط هزینه ساخت را پرداخت خواهند کرد.

متراژ های جدید پس از انتخاب واحد

امتیاز 93 متری = آپارتمان 98 متری

امتیاز 110 متری = آپارتمان 121 متری

امتیاز 121 متری = آپارتمان 141 متری

امتیاز 135 متری = آپارتمان 149.5 متری

نیروی زمینی ارتش

تاثیر طبقه در قیمت آپارتمان انتخاب واحد شده در برج نارنج 1

همگی میدانیم که در تمامی برج ها طبقات بالا از ارزش بالاتری برخوردارند.لذا قاعدتا در شرایط مساوی بهتر است آپارتمان طبقات بالاتر را انتخاب نمود مگر اینکه در چشم انداز یا ویو یا غیره شرایط نا برابر باشد.

کدام وجه یا جهت برج سوم نزاجا یا همان نارنج 1 ویو بهتری دارد ؟

لطفا توجه داشته باشید که این مقاله صرفا با کارشناسی و نظر شخص نویسنده تحریر شده است که صددرصد ممکن است با سلیقه شخصی و فردی اشخاص دیگر متفاوت باشد.

در برج سوم نزاجا در حال حاضر آپارتمان های طبقات میانی به بالا به دلیل داشتن چشم انداز به دریاچه از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند که البته باید به پارامتر طبقه نیز توجه داشت.

از طبقات میانی به پایین آپارتمان های شمالی یا شرقی به نسبت از مشرف کمتری برخوردارند و برخی نیز ویو به ایرانمال یا کوهستان دارند.لذا پیشنهاد این حقیر این است که در شرایط برابر از لحاظ طبقه ، سعی به انتخاب واحد از ساید قید شده نمایند.البته پارامتر دیگری که ممکن است سلیقه ای به نظر بیاید ولی به هر حال در مرغوبیت آپارتمان ها دخیل است مساله نورگیر بودن یا آفتابگیر بودن آپارتمان است.

آفتاب گیر بودن آپارتمان و تاثیر آن در مرغوبیت واحد های برج نارنج 1

بدیهی است بنا به موقعیت جغرافیایی برج نارنج 1 یا همان برج سوم نیروی زمینی ارتش ، جهت جنوب و شرقی این برج آفتابگیر تر خواهند بود که ممکن در سلایق مختلف در قیمت یا مرغوبیت ارزش واحدهای انتخاب واحد شده در برج نارنج 1 نیروی زمینی ارتش تاثیر گذار باشد.

چشم انداز به پارک جنگلی و باغ ملی گیاه شناسی ایران از برج نارنج 1

در برج سوم پروژه نیروی زمینی ارتش ، واحدهای جنوبی مخصوصا در طبقات بالا ، از بین برج های نارنج 7 و نارنج 8 چشم اندازی فوق العاده ای به پارک جنگلی و باغ ملی گیاه شناسی دارند که از جمله مسائل تاثیر گذار در مرغوبیت واحدهای جنوبی این برج میباشد.

کلام آخر

شما عزیزان همواره میتوانید از خدمات رایگان املاک برلیان به منظور راهنمایی و مشاوره رایگان انتخاب واحد در برج سوم نزاجا یا همین نارنج 1 نیروی زمینی ارتش استفاده کنید.کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس