شرکت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت

تعاونی ابنیه همت از جمله قدیمی ترین تعاونی مسکن های منطقه 22 میباشد که به ساخت پروژه های لوکس مشهور است.این تعاونی در سال 1391 پس از جدا شدن از اتحادیه نمونه رسا، تاسیس گردید و تاکنون چندین برج را به ثمر رسانده است و همچنین در حال ساخت چند پروژه دیگر نیز میباشد. با ما همراه باشید تا با این تعاونی بیشتر آشنا شوید.

چرا تعاونی ابنیه همت را انتخاب کنیم ؟

این تعاونی چندین تقدیرنامه در جشنواره های تعاونی مسکن های برتر تهران دریافت کرده است که این خود نشان از لیاقت این تعاونی در اعتماد شما عزیزان است.

همچنین یکی دیگر از مولفه هایی که شما پیش خریداران یا سرمایه گذاران باید به آن دقت کنید ، زمان تاسیس شرکت تعاونی میباشد. تعاونی ابنیه همت از جمله قدیمی ترین تعاونی مسکن های منطقه 22 به شمار می آید که البته در همین مدت پروژه های بسیاری را تکمیل و تحویل اعضا داده است که این خود نشان از خوش قولی تعاونی و تخصص و تبحر در انبوه سازی ایشان دارد.

رزومه تعاونی مسکن ابنیه همت

تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت با درخشش در پروژه هایی همچون آرتمیس، لکسون، فرزانگان و آسمان آبی توانسته اعتبار زیادی برای خود کسب کند به طوری که در پروژه های البرز ، الوند و زاگرس شاهد عضو گیری یا پذیره نویسی با سرعت بالا بوده ایم به طوری که هم اکنون نیز امتیاز این پروژه ها از جمله ارزشمندترین امتیاز های بازار پیش خرید در منطقه 22 گردیده است.

برلیان 22 مفتخر است به عنوان نماینده رسمی در امر خرید یا سرمایه گذاری در پروژه های این تعاونی در کنار شما عزیزان همراه باشد.با ما در تماس باشید …

5/5 - (2 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس