شرکت هلدینگ ابنیه سازان مقاوم قربانی (حاج رحیم قربانی)

گروه حاج رحیم قربانی از سال 1372 در حال ساخت و ساز در کلانشهر تهران میباشد که البته در سال 1392 با نام تجاری شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی به ثبت رسید.

در این سال ها 35000 واحد مسکونی توسط حاج آقا قربانی ساخت و تحویل گردیده که همین امر سبب اعتبار بسیار بالای ایشان گردیده است.در کارنامه ایشان ساخت مجتمع های بزرگی در مناطق 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 21 و 22 چشم نوازی میکند.همچنین شرکت در امور خیریه و عام المنفعه از جمله احداث درمانگاه ها ، شیر خوارگار ها ، آسایشگاه ها و مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست و یا بی خانمان موجب گردیده حاج رحیم قربانی به نوعی الگو و پیشرو برای بسیاری از علاقمندان عرصه ساخت و ساز تبدیل شود. با ما همراه باشید تا با ابر سازنده تهران بیشتر آشنا شوید.

دستاورد ها و تندیس های اهدا شده به حاج رحیم قربانی

-تندیس کار آفرین نمونه و بزرگترین سازنده تهران (1395)

-تندیس منتخب کنگره ملی ارزش آفرینان صنعت ساختمان ایران

-تندیس چهره ماندگار کشور و کار آفرین برتر (1400)

-تندیس انبوه ساز برتر کشور (1401)

-تندیس ابرکارآفرین (1402)

پروژه های حاج رحیم قربانی یا ابنیه سازان مقاوم قربانی

همانطور که در بالا گفته شد ، این ابر سازنده در اکثر مناطق تهران و شهرستان ها پروژه های عظیمی را به ثمر رسانده است که اغلب پروژه های ایشان با نام رونیکا پالاس مشهورند.

خوشبختانه در سال 1402 ، حاج رحیم قربانی همانند بسیاری دیگر از بهترین سازندگان تهران ، پا به عرصه ساخت و ساز در منطقه 22 نهاد. ایشان در منطقه 22 با پروژه 2000 واحدی رونیکا پالاس کوهک شروع به فعالیت نموده اند که سرعت ساخت این پروژه تبدیل به نوعی ضرب المثل در بین همکاران و علاقمندان به صنعت ساختمان در منطقه 22 گردیده است. مقرر است تا اواخر سال 1403 پروژه رونیکا پالاس کوهک تحویل مالکین یا اعضا شود.

سپس ، پروژه 1200 واحدی رونیکا پالاس آبشار را در تاپ لوکیشن منطقه 22 (رو به روی ایرانمال) احداث کرد که هم اکنون با سرعت بسیار بالایی در حال پیشرفت میباشد.

همچنین در خردادماه 1403 پروژه 8000 واحدی رونیکا پالاس تهرانسر را با مشارکت سازمان آتشنشانی کشور احداث کرد که این پروژه نیز با سرعتی مثال زدنی در حال ساخت میباشد.

برلیان 22 مفتخر است به عنوان نماینده رسمی شما در امر سرمایه گذاری در پروژه های شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی از قرارداد تا کلید در کنار شما عزیزان باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس