قیمت آپارتمان در چیتگر

قیمت آپارتمان در چیتگر

ضمن عرض ادب و تشکر از همراهی شما عزیزان ،،،

در این مقاله میخواهیم در مورد قیمت آپارتمان های شهرک چیتگر و علت و فرمول اختلاف قیمت ها با پیش فروش های منطقه 22 و سایر آپارتمان های این شهرک صحبت کنیم .

چندین مولفه که به ترتیب اهمیت در زیر قید شده که در قیمت آپارتمان های چیتگر تاثیر گذارند.

مرحله کاری

این مهمترین مولفه است که آپارتمانی که شما قصد خرید آن را دارید ، در کدام برج است و در چه مرحله ای از اجرا میباشد یا به اصطلاح زمان تحویل آن چه زمانی میباشد.

مثلا شما قیمت آپارتمان مشابه در برجی که تحویل داده شده ( برج A نامگذاری میکنیم ) در مقایسه با برجی که 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته ( برج B ) ، در نظر بگیرید.

قطعا توقع حدودی 50 درصد خرید ارزان تر در برج B نسبت به برج A توقع بیجا نیست!

لذا مشاورین املاک برلیان همیشه به مشتریانی که قصدشان از خرید صرفا سرمایه گذاری در منطقه 22 و نه سکونت است ، پیشنهاد میدهد که از آپارتمان های شهرک چیتگر پیشخرید کنند !

متراژ و تاثیر آن در قدرت خرید

از دیگر مولفه های تاثیر گذار در قیمت ، متراژ آپارتمان مورد معامله است . به طوری که هرچه متراژ یک آپارتمان کمتر باشد ، قیمت یک متر مربع آن بیشتر است و تنها دلیل آن هم فقط بازار تقاضا است چرا که همه میدانیم آپارتمان های کوچک تر همیشه به علت میزان تقاضا بالا ، سریع تر به فروش میرسد.به طبع قدرت خرید در آپارتمان های بزرگ تر پایین تر است لذا قیمت یک متر مربع آن ، به نسبت آپارتمان های کوچک تر ، پایین تر است .

طبقه ، چشم انداز ، جهت یا زاویه چشم انداز و تاثیر آن در قیمت آپارتمان های چیتگر

قطعا میدانید در تمامی آپارتمان های مسکونی که دارای آسانسور میباشد ، از ساختمان های کم طبقه گرفته تا برج های بلند ، طبقات بالاتر قیمت بالاتری به نسبت طبقات پایین تر دارند همچنین در برج ها علی الخصوص برج های چیتگر ، داشتن چشم انداز حتی موقت ، تاثیر به سزایی در نرخ آپارتمان ها دارد . این مولفه در کنار آفتابگیر بودن آپارتمان نرخ آپارتمان را به بالاترین حد ممکن میرساند .

تصور کنید ،

وسط پایتخت …. طبقه سی ام برج …. خونه آفتابگیر کامل …. چشم انداز بدون مشرف به جنگل …. یه چایی دلچسب … ( واقعا زیــــباســــت ! )

پلان و دیزاین آپارتمان و تاثیر آن در قیمت آپارتمان

این مولفه بنا به تغییرپذیر بودن از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیست علل خصوص که میتوان گفت تقریبا تمامی آپارتمان های تمامی برج های شهرک چیتگر از پلان داخلی خوبی برخوردار هستند.

ولی در هر صورت ، در آپارتمانهای کاملا مشابه از لحاظ سایر مولفه ها ، آپارتمان دیزاین شده با پلان بهتر قاعدتا قیمتی بالاتر به نسبت آپارتمان خام با پلان بدتر دارد .

به نظر شما ، چه مولفه دیگری میتواند در قیمت آپارتمان های چیتگر دخیل باشد ؟

از همراهی شما صمیمانه متشکریم  !

مشاورین املاک برلیان – شهرک چیتگر

مرکز فایلینگ خرید و فروش و پیش خرید در شهرک بزرگ چیتگر

5/5 - (3 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس