مزایا و معایب شهرک خرازی

مزایا و معایب شهرک خرازی

در این مقاله نکات مهم و تاثیر گذار روی انتخاب شما چه برای خرید آپارتمان در شهرک خرازی و چه برای پیش خرید در شهرک خرازی گردآوری شده است.معایب و مزایا این شهرک عظیم را با هم بخوانیم.طبق معمول بنا به خوشبین بودن نویسنده از مزایا و محاسن شهرک خرازی آغاز میکنیم.

مزایا یا محاسن شهرک خرازی

این شهرک عظیم دارای مزایا یا محاسن زیادی است که مهمترین آنها را با هم مرور خواهیم کرد:

نوساز بودن شهرک خرازی

همانطور که میدانیم شهرک خرازی دارای 44 برج میباشد که از این تعداد 4 بلوک آن در قالب  فاز دوم شهرک خرازی در حال ساخت است که احتمالا در سال 1404 تحویل اعضا خواهد گردید.سایر برج های شهرک غالبا یا تحویل داده شده اند یا نهایتا تا اوایل 1402 تحویل مالکین خواهند گردید.

واحدهای اغلب خوش نقشه !

برج های شهرک خرازی دارای 4 تیپ با نام های A , B , C , D میباشند که اغلب 2 خوابه و نقشه هایی با کمترین عیب و ایراد دارند که با اکثر سلیقه ها همخوانی داشته باشند.

جنس متریال و مصالح شهرک خرازی از جمله مزایای این شهرک

علیرغم اکونومی ساز بودن برج های شهرک خرازی ، سعی کرده شده تا از بهترین متریال روز بازار برای ساخت این شهرک استفاده شود تا ساکنین یک زندگی دلچسب در برجهای شهرک خرازی را تجربه کنند.

خیابان کشی و معابر عریض ، رکن اصلی مهندسی شهر سازی در شهرک خرازی

احداث بلوار های عریض در حاشیه و مرکز شهرک خرازی به منظور تسهیل در رفت و آمد و ترافیک سبک تر در داخل شهرک ، علیرغم داشتن جمعیت ساکن نسبتا بالا

شهرت شهرک خرازی با دسترسی های منحصر به فردش

همانطور که در سایر مقاله های مربوط به شهرک خرازی قبلا گفته شد ، این شهرک دسترسی های فوق العاده ای به اصلی ترین اتوبان های غرب تهران و همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از ایستگاه های مترو و اتوبوس و تاکسی را داراست

لذت صرف یک چایی دلچسب با ویو کوهستان / شهر / جنگل

اغلب خریداران صرف نظر از قیمت آپارتمان های خرازی یا قدرت خریدشان ،  در ابتدا تمایل به خرید آپارتمان هایی در شهرک هستند که دارای چشم انداز باشند. برخی آپارتمان های این شهرک دارای چشم انداز بدون مشرف و ابدی به کوهستان ، جنگل و شهر هستند.

ایرانمال در جوار شهرک خرازی

شهرک شهید خرازی در فاصله کمتر از 500 متری از ایرانمال قرار دارد و همین امر سبب شده تا ساکنین این شهرک عظیم بتوانند برای خرید مایحتاج خانه و خانواده ، در کمتر از 5 دقیقه در بزرگترین بازار خاورمیانه باشند !

وضعیت عرضه و تقاضا در شهرک شهید خرازی

بنا به اینکه ده ها برج در این شهرک اخیرا تحویل داده شده ، تعداد بالای فروشندگان این شهرک مانع از افزایش زیاد قیمت مسکن در شهرک خرازی گردیده است.(* این موقعیت استثنایی را برای خرید از دست ندهید !)

معایب یا ایرادات شهرک شهید خرازی

همگی میدانیم هیچ چیز به جز ذات پاک خداوند متعال خوب مطلق نیست و همچنین طبق نظریه نسبیت (!) خوبی و بدی نسبی هستند.لذا از ذکر مطلب غافل نشده ایم و در حد معلومات اندک خود ، معایت شهرک خرازی را برای شما کاربران گرامی وبسایت برلیان گردآوری کرده ایم.

ادامه روند ساخت و ساز در شهرک خرازی

بنا به اینکه هنوز تمام برج های شهرک خرازی تحویل داده نشده اند ، ممکن است حین زندگی کمی آلودگی صوتی را احساس کنید ! هرچند نامحسوس و ملایم

خاکی بودن برخی معابر

بنا به تردد ماشین آلات سنگین ، برخی معابر شهرک جدول کشی شده اند ولی هنوز آسفالت نگردیده اند.

شلوغی و تراکم جمعیت بالا در شهرک خرازی

در بسیاری از برج ها ، معمولا ساکنین با مشکل تراکم جمعیت بالا رو به رو هستند.تراکم جمعیت بالا مشکلات به خصوص خود ، اعم از کاهش امنیت ، آلودگی صوتی در مشاعات ، اختلافات فرهنگی ، مشکل در رفت و آمد با آسانسور و … را دارا هستند.

کلام آخر

توجه داشته باشید که سازندگان شهرک خرازی درصدد جبران ایرادات و معایت شهرک تا حد ممکن خواهند بود.امیدواریم این مقاله کمک شایانی به انتخاب شما کرده باشد.

4.9/5 - (10 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس