مزایا و معایب پروژه هما پارسه

مزایا و معایب پروژه هما پارسه خلبانان

در این مقاله سعی کرده شده مزایا یا محاسن پروژه هما پارسه به همراه معایب و یا ایرادات این پروژه گردآوری و بدون اغراق تقدیم شما عزیزان گردد.بنا خوشبین بودن نویسنده ، ابتدا از مزایای این پروژه لوکس آغاز میکنیم.

مزایا پروژه

پروژه هما پارسه دارای مزایا و محاسن مختلفی است که از جمله مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

برتری از لحاظ لوکیشن یا موقعیت مکانی

لوکیشن پروژه هما پارسه موقعیت مکانی بسیار ایده آل برای سکونت (کاربری مسکونی) در کنار برج های سفید چیتگر را فراهم کرد است.در مورد محل احداث پروژه حتما تحقیق کنید !

تعاونی سازنده پروژه

سازنده فوق معتبر (تعاونی مسکن خلبانان و مهندسین پرواز هما) 

تعاونی ساز بودن پروژه

این امر باعث خواهد شد که شما آپارتمان خود را به قیمت تمام شده تحویل بگیرید.

سازه و مصالح به کار رفته در پروژه

نوع سازه و متریال به کار رفته در پروژه که غالبا درجه یک هستند

برتری از لحاظ مشاعات ورزشی

تمایز از لحاظ سالن ورزشی بنا به داشتن استخر و سونا و جکوزی

دسترسی ها

دسترسی های سریع به اتوبان های اصلی غرب تهران و همچنین به ایستگاه های مترو چیتگر و ایرانخودرو و ایستگاه مترو در حال تاسیس ایرانمال

چشم انداز منحصر به فرد

چشم انداز 360 درجه به دریاچه و ایرانمال و شهر و کوهستان تقریبا تمامی واحدها

هما پارسه و مراکز خرید بین المللی

دسترسی به مراکز خرید بزرگ از قبیل ایرانمال و رزمال و تهرانمال و همچنین هایپر و میادین میوه و تره بار

پروژه هما پارسه

معایب پروژه

در حقیقت پروژه هما پارسه معایب خاصی ندارد و مواردی که به ذهن نویسنده این مطلب رسیده شاید معایب به نظر نیایند . به هر ترتیب ، از ذکر مطلب غافل نخواهیم بود.

قطعی نبودن جهت و طبقه واحد

بنا به تعاونی ساز بودن این پروژه ، در حال حاضر آپارتمان های این پروژه به صورت امتیاز و واریزی خرید و فروش میگردد که این بدان معناست که آپارتمان شما دقیقا مشخص نیست. این امر در زمان انتخاب واحد قطعی مشخص خواهد شد به این صورت که اعضا به ترتیب رتبه امتیازشان برای انتخاب واحد دعوت خواهند شد. البته امروزه تمامی پروژه های تعاونی ساز به همین صورت اجرا میگردند و توجیح اقتصادی حتی برای کسی که بدترین واحد را انتخاب میکند ، بنا به تعاونی ساز بودن پروژه محفوظ است.

بالا بودن نسبی هزینه نقل و انتقال

بنا به سیاست کوتاه کردن دست دلالان در پروژه هما پارسه (امری بسیار مثمر ثمر برای اعضا) و شاید دلایل دیگر ، هزینه های نقل و انتقال این پروژه در مقایسه با برخی از پروژه های اکونومی منقطه ، کمی بالاست.البته در قیاس هزینه های نقل و انتقال در پروژه های هم رده با پروژه لوکس هما پارسه ، این مبلغ چندان غیر منطقی به نظر نمی آید.

علی الحساب بودن مبلغ قرارداد ساخت

لطفا توجه فرمایید که مبلغ قرارداد ساخت و اجرای بخشی از کار که هنوز اجرا نشده یا متریالی که هنوز خریداری نشده در تمامی پروژه های تعاونی ساز به صورت علی الحساب است.

دسترسی های کنونی پروژه

در حال حاضر خیابان شمالی این پروژه بنا به تردد ماشین آلات سنگین و حجم گسترده اجرا در آن محل ، جدول کشی شده ولی خاکی است که البته به زودی و خیلی زودتر از تحویل پروژه سراسر آباد و آسفالت خواهد شد.

مقایسه کلی مزایا و معایب پروژه هما پارسه

همگی شنیده ایم هیچ چیز خوب مطلق نیست و خوبی و بدی نسبی است. به نظر نویسنده این مطلب ، بنا به پارامتر های مقایسه ای ، در حال حاضر این پروژه توجیح خیلی بالایی برای سرمایه گذاری و پیشخرید در منطقه 22 به حساب می آید.

4.8/5 - (6 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس