میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 چیتگر

میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 چیتگر

یکی از مواردی که برای سرمایه‌گذاران بسیار مهم است قیمت زمین و ملک است. اگر شما هم دوست دارید در منطقه ۲۲ پیش خرید یا خرید کنید میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 چیتگر تهران برایتان مهم است. زیرا این موضوع مشخص کننده این است که شما می‌توانید در این منطقه سرمایه گذاری کنید یا خیر. برای اینکه با قیمت مسکن در این منطقه محبوب تهران بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله در کنار ما بمانید.

میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 تهران

وقتی شما قصد خرید یا پیش خرید ملک دارید باید از قیمت منطقه مطلع گردید. برای خرید ملک دانستن میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 تهران ضروری است. ساخت شهرک‌های مجهز و برج‌های زیبا در این منطقه باعث شده است تا افراد زیادی از مرکز تهران و یا شهرهای اطراف برای زندگی به این منطقه بیایند. به همین دلیل اطلاع از ارزان‌ترین و گران‌ترین مناطق برای افرادی که قصد خرید ملک دارند بسیار مهم است.

برای اینکه بتوانید به طور دقیق از قیمت ملک در این منطقه مطلع گردید باید به املاک برلیان مراجعه نمایید. اما به طور میانگین ساختمان‌های این منطقه قیمتی معادل متری 60 میلیون تومان به بالا دارند.

چه عواملی بر قیمت مسکن در منطقه ۲۲ چیتگر تهران تاثیر گذار است؟

عوامل مختلفی در قیمت گذاری مناطق مختلف شهری از جمله منطقه ۲۲ تهران تاثیر گذار است. عواملی مختلفی مانند متراژ خانه، ویلایی بودن ملک یا قرار گیری در طبقات برج، آسانسور داشتن یا نداشتن، چشم انداز ملک، منطقه‌ای که ملک در آن قرار دارد، تعداد پارکینگ، سند تک برگ، مصالح و متریال به کار رفته در ساخت ملک و … از جمله مواردی است که در قیمت ملک تاثیرگذار است.

کلام آخر

وقتی شما قصد دارید برای سکونت دائمی خود ملکی بخرید و یا برای سرمایه گذاری به فکر خرید زمین یا پیش خرید ملک هستید بهترین کار این است که سری به منطقه ۲۲ شهر تهران بزنید. میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 تهران نسبت به مناطق ۱ تا ۳ بسیار مناسب‌تر است و البته نسبت به بعضی از مناطق تهران هم بیشتر است.

اما موضوع بسیار مهمی که در این منطقه می‌توان به آن اشاره کرد این است که در منطقه ۲۲ از ازدحام جمعیت و شلوغی شهر تهران خبری نیست و شما می‌توانید به راحتی از طریق اتوبان‌های همت، حکیم و شهید خرازی به مرکز شهر تهران بروید. همچنین به دلیل باد خیز بودن منطقه و نزدیکی این منطقه به رشته‌ کوه‌های البرز این منطقه دارای آب و هوای بسیار خوبی است. از این رو برای سکونت بسیار مناسب است.

5/5 - (4 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس