پروژه های معتبر چیتگر یا منطقه 22 تهران

پروژه های معتبر چیتگر کدام اند ؟

بدیهی است پروژه های معتبر به دست سازندگان معتبر منطقه 22 در حال ساخت هستند.

در این مقاله شما متوجه خواهید شد که کدام یک از پروژه های منطقه 22 تهران یا چیتگر معتبر است و علت این اعتبار چیست ؟ تاثیر اعتبار را روی قیمت و علت های آن را متوجه خواهید شد . اگر به نکات دقت کنید حتی خودتان به راحتی میتوانید اعتبار سنجی کنید !

مواردی که روی اعتبار پروژه های چیتگر تاثیر میگذارند

وقتی پروژه ای را معتبر مینامند، دارای علل و پارامترهایی است که برخی طی گذر زمان و شناخت تعاونی یا شرکت سازنده و برخی طی مطالعه اسناد و مدارک پروژه و همچنین نوع قرارداد شرکت با اعضا یا پیش خریداران به دست می آیند.در ادامه مفصل در مورد تاثیر هر یک از پارامترها در خدمت هستیم.

شناخت و اطلاع تجربی از تعاونی یا شرکت سازنده

امروزه با توجه به گسترش و پیشرفت مبحث بازاریابی و فروش ، ممکن است تعاونی یا شرکتی نو پا با سرهم کردن انواع روش های تبلیغاتی، هرچند تماما حقیقت، سعی در جذب سرمایه کند. اولین نفری که متوجه این ترفند میشود، قطعا شخصی با تجربه در زمینه پیش خرید در چیتگر است. سعی کنید با مشاوره از شخصی باتجربه و به اصطلاح قدیمی( ترجیحا از آشنایان ) در مراحل ابتدایی، اطلاعاتی گرانقدر به دست بیاورید.

مطالعه اسناد و مدارک پروژه

معمولا سرمایه گذاری یا پیش خرید یا خرید امتیاز از سازندگان معتبر منطقه 22 ریسک خیلی کمتری دارد ولی اگر به هر دلیل در حال تحقیق در مورد پروژه ای جدید علی الخصوص سازنده جدیدی هستید حتما اسناد و مدارک پروژه را مطالعه کنید و مطمئن شوید که اولا سند به نام تعاونی باشد یا طی مدارک معتبر خریداری گردیده، دوما کاربری یا پهنه زمین با چیزی که قصد خریدش را دارید متفاوت نباشد، سوما میزان تراکم اخذ گردیده از میزان فروش یا واگذاری بیشتر نبوده باشد.گاهی اوقات مشاهده شده که طی قدرالسهم، امتیازهایی توسط برخی شرکت ها واگذار گردیده که بعدا بنا به این که شرکت یا تعاونی قادر به اخذ آن مقدار تراکم نبوده، که به الطبع از قدرالسهم تمامی اعضا کسر گردیده است.( البته در برخی پروژه ها شاهد عکس همین موضوع هم بوده ایم !!!)

پروژه معتبر = قرارداد شفاف با سرمایه گذار یا پیش خریدار

هنگام خرید مطمئن شوید که قرارداد فی مابین با شرکت یا تعاونی سازنده دارای شفافیت هایی از قبیل پلاک ثبتی اصلی و فرعی دقیق، جواز ساخت منقضی نشده، مشخص بودن کاربری پروژه و میزان و نوع تراکم اخذ گردیده، قید میزان تراکم مفید خریداری شده، زمان تحویل و شرایط ضرر و زیان و فسخ باشد.

محبوب‌ترین پروژه‌های چیتگر یا منطقه ۲۲ تهران

محبوب‌ترین پروژه‌های منطقه ۲۲ یا چیتگر به دلیل موقعیت ایده‌آل جغرافیایی، ویوی منحصر به فرد، آب و هوای کوهستانی، پتانسیل بالای پیشرفت و امکانات لاکچری که دارند، توانسته‌اند در جلب نظر بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران ملک موفق باشند. پروژه‌های منطقه ۲۲ در کاربری‌های متعددی مانند مسکونی، تفریحی، تجاری و اداری بهره‌برداری شده و توسط تعاونی‌ها و شرکت‌های مختلفی عرضه می‌گردند. با توجه به این امر سرمایه گذاران همواره به دنبال معامله با بهترین شرکت و مشارکت در معتبرترین پروژه هستند. در ادامه برخی از پروژه های معتبر منطقه 22 چیتگر را معرفی می‌کنیم.

برج های چهارگانه نزاجا

اعتبار بالا، سرعت ساخت، موقعیت مکانی، واحد و متراژ و طبقه دقیقا مشخص و قیمت مناسب از جمله علت های محبوبیت پروژه نیروی زمینی ارتش یا برج های چهارگانه نزاجا در پهنه C شهرک چیتگر است.

پهنه های B و D شهرک چیتگر

سازنده پهنه B و پهنه D شهرک چیتگر در اصل بنیاد تعاون ارتش است. این به تنهایی ماکزیمم اعتبار را به رخ میکشد. رزومه فوق العاده در ساخت برج های 30 طبقه در پهنه B و پهنه A شهرک چیتگر، همچنین موقعیت مکانی فوق العاده خود شهرک چیتگر و دستری های منحصر به فرد و قرارداد قطعی پیش فروش یا واگذاری( طبقه و واحد مشخص ، بدون افزایش قیمت و بدون اقساط، علیرغم داشتن قیمت مناسب ) از جمله دلایل درخشش این پروژه ها در زمره پروژه های معتبر منطقه 22 تهران یا چیتگر است.

آلودگی هوا کاملا مشخص است !

پروژه های تعاونی اریکه پارسیان

تعاونی مسکن نامی اریکه پارسیان پس از مشارکت در ساخت پروژه افرا مرواریدشهر با تعاونی بیمارستان بقیه الله به عنوان اولین پروژه، بنا به سرعت و دقت ساخت بالا، حسن نیت خود را به کل سرمایه گذاران بازار امتیاز یا پیش خرید در منطقه 22 اثبات نمود. این گونه است که در حال حاضر پروژه دوم شرکت در مرواریدشهر با نام مروارید (معروف به مروارید 2 بقیه الله) در ماه های پایانی مانده به تحویل، حتی در شرایط رکود امروزی در بازار مسکن، از قیمت بالا در امتیاز برخوردار هستند.همچنین پروژه میلان (معروف به بقیه الله 3) در محله بلوار اردستانی با اینکه نزدیک به 30 ماه تا تحویل فاصله دارد، دارای قیمت امتیاز یا حق عضویت بالایی است.

پروژه معتبر اریکه پارسیان با قدرت خرید پایین

همین رزومه باعث شده که سرمایه گذارانی که با این تعاونی آشنا هستند، ولی قدرت خرید بالایی ندارند،  در پروژه بلوک C ونوس هوملند (بقیه الله 5) سرمایه گذاری کنند. چرا که در مراحل ابتدایی اجراست و با نقدینگی کمتری میتوان به این پروژه وارد شد.

پروژه ترنج تعاونی اسکان گستر امید

سازنده پروژه ترنج تعاونی مسکن اسکان گستر امید، در اصل متعلق به دژبانی ارتش است. که در رزومه خود برج های سروناز و C2A و C2B و شهرک امید دژبان را به ثبت رسانده است.همچنین قرارگیری پروژه در محله شهرک ساحل که امروزه از بهترین و مرغوب ترین محله های منطقه 22 به شمار میرود و اقساط سبک ساخت از جمله سایر علل محبوبیت و اعتبار این پروژه است.

پروژه هما پارسه

سازنده پروژه هما پارسه، تعاونی مسکن خلبانان و مهندسین پرواز هواپیمایی ملی ایران میباشد. این پروژه در محله قدیمی شهرک شهید باقری واقع شده که همین امر سبب شده دسترسی بسیار خوبی به همه شاهراه ها و مال های بزرگ منطقه داشته باشد. همچنین اقساط سبک و بافت جمعیتی قالب (اکثرا از جامعه خلبانان و مهندسین پرواز) در اعضای این پروژه نیز از جمله علل افزایش تقاضا در این پروژه گردیده است.

کلام آخر در مورد پروژه های معتبر چیتگر

پروژه های معتبر بیشتری با نقدینگی های مختلف، در مراحل ساخت مختلف، در دست اجراست که ممکن است به منظور مختصر نویسی در این مقاله از ذکر آنان غافل شده باشیم.لذا بهتر است قبل از پیش خرید و سرمایه گذاری در چیتگر، از مشاوره رایگان برلیان22 استفاده نمایید!

برلیان 22 – متخصص سرمایه گذاری در منطقه 22

5/5 - (8 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس