پلان برج های شهرک خرازی

پلان نقشه آپارتمان های شهرک شهید خرازی

شهرک خرازی از پروژه‌های معتبر از بهترین سازنده های منطقه ۲۲ چیتگر تهران بوده که به وسیله بنیاد تعاون سپاه اجرا شده است. مساحت زمین این شهرک برابر با مساحت 38.5 هکتار بوده و در نزدیکی اتوبان خرازی واقع شده است. در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی پلان نقشه آپارتمان های شهرک شهید خرازی به معرفی بیشتر این شهرک نیز بپردازیم.

مشخصات و لوکیشن شهرک خرازی

شهرک شهید خرازی در بخش غربی دریاچه خلیج فارس واقع شده و همچنین در نزدیکی شهرک امام رضا قرار دارد. این شهرک متشکل از ۴۴ بلوک بوده که در ردیف‌های جنوبی و شمالی کنار یکدیگر قرار دارند. تعاونی‌های مسکن مانند سپاه حضرت رسول، آماد و پشتیبانی، هوا و فضا، ستاد کل و نیروی زمینی اجرای این پروژه‌ها را به دست گرفته‌اند. کلیه برج‌های احداث شده در این شهرک مقاوم در برابر زلزله بوده و مجهز به امکانات رفاهی مانند آسانسور، سیستم گرمایشی و سرمایشی پیشرفته، سیستم‌های اطفا و اعلام حریق و غیره هستند.

بررسی نقشه برج‌های شهرک شهید خرازی

برج‌های این پروژه متشکل از سه تیپ مختلف بوده و بر همین اساس شاهد تفاوت‌هایی در تعداد واحدهای هر برج، واحدهای هر طبقه، نقشه و متراژ واحدها در آن‌ هستیم. این تیپ‌‌ها با عناوین A، B C وDمشخص گردیده‌اند. در ادامه به بررسی مشخصات پلان نقشه آپارتمان های شهرک شهید خرازی در هر سه تیپ فوق می‌پردازیم.

پلان آپارتمان‌های تیپ A | پلان نقشه برج های A خرازی

آپارتمان‌های تیپ A خرازی همانند مستطیل بوده و به صورت زاویه‌دار هستند. محل احداث این آپارتمان‌ها به گونه‌ای صورت گرفته که دو آپارتمان با تیپ A در جوار هم و در میان دو آپارتمان با تیپ B قرار دارند. آپارتمان‌های فوق متشکل از ۲۹ طبقه بوده که ۲۵ طبقه آن مسکونی، ۳ طبقه پارکینگ و یک طبقه جهت لابی اختصاص داده شده است. طبقات مسکونی این آپارتمان‌ها دارای شش واحد در هر طبقه بوده که به طور کل ۱۵۰ واحد را تشکیل می‌دهند. زیربنای تقریبی واحدها در آپارتمان‌های تیپ A برابر با ۱۱۸ مترمربع هستند.

پلان آپارتمان‌های برج های تیپ B خرازی

تیپ B آپارتمان‌های شهرک شهید خرازی نیز مانند مستطیل بوده و زاویه دارند. این آپارتمان‌ها متشکل از ۲۳ طبقه بوده که طبقات مسکونی آن ۲۰ طبقه، پارکینگ دو طبقه و لابی یک طبقه را شامل می‌شود. طبقات مسکونی این آپارتمان‌ها در هر طبقه متشکل از هشت واحد بوده که در مجموع ۱۶۰ واحد را تشکیل می‌دهند. زیربنای واحدهای این آپارتمان‌ها به طور معمول دارای ۱۱۰ مترمربع زیربنا و به صورت دو خوابه هستند.

پلان آپارتمان‌های تیپ C| پلان نقشه برجهای C خرازی

پلان نقشه آپارتمان های شهرک شهید خرازی تیپ C در آخرین ردیف‌های این شهرک واقع شده‌اند، به طوری‌که متشکل از چهار بال در چهار جهت متفاوت هستند. آپارتمان‌های این تیپ نیز از ۲۹ طبقه تشکیل شده که ۲۵ طبقه آن مسکونی، سه طبقه پارکینگ و یک طبقه به لابی اختصاص داده شده است. تعداد ۸ واحد در هر یک از طبقات مسکونی این آپارتمان قرار دارند که به طور کلی ۲۰۰ واحد را تشکیل می‌دهد. زیربنای هر یک از واحدها برابر با ۱۱۰ الی ۱۲۰ مترمربع بوده و که به صورت دو خوابه هستند.

پلان آپارتمان‌های برج های تیپ B خرازی

چهار برج در جنوبی ترین قسمت شهرک خرازی در کنار هم با نام برج های D خرازی وجود دارد که نقشه ای مشابه بلوک های A دارند.

خرید و فروش آپارتمان‌های شهرک شهید خرازی

خرید و فروش واحد‌ها در شهرک شهید خرازی با توجه به چشم‌انداز بیهمتا و امکانات گسترده‌ای که دارند بسیار پر رونق است. این واحدها در شرایط متنوعی از جمله نقد و اقساطی، پیش فروش قطعی و علی‌الحساب به سرمایه گذاران و خریداران علاقه‌مند واگذار می‌شوند.

5/5 - (4 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس