پلان نقشه نزاجا پروژه نیروی زمینی ارتش + ویدیو

پلان نقشه نزاجا پروژه نیروی زمینی ارتش

ویدیو پلان های نقشه  پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C به تفکیک تقدیم حضورتان میگردد.
مشاهده پلان نقشه نزاجا نیروی زمینی ارتش باعث خواهد شد شما عزیزان در انتخاب دچار دام بنگاه های املاک یا دلالان چرب زبان نیافتید و با دید باز و آگاهی کامل نسبت به پلان آپارتمان یا امتیاز مورد نظر ، اقدام به معامله نمایید.

پلان امتیاز 93 متری نزاجا (واحد 97-98 متری) :

لطفا توجه داشته باشید که امتیاز های 93 متری نزاجا بعد از انتخاب واحد ضمن اضافه شدن بنای مفید بالکن به متراژ کل ، 97 الی 98 متر می شوند. ثمر تک خوابه بودن این تیپ نقشه ، اتاق خواب بزرگ و پذیرایی بزرگ و خوش نقشه است .

https://aparat.com/v/OMqlQ

پلان امتیاز 110 متری نزاجا (واحد 121 متری) :

این پلان ، پلان مورد علاقه نویسنده است چرا که کوچکترین دوخوابه پروژه به حساب می آید .
این پلان نیز همانند پلان قبلی در زمان انتخاب واحد 11 متر به بنای مفید آپارتمان اضافه میگردد.یعنی آپارتمانی که شما با امتیاز 110 متری انتخاب میکنید ، 121 متر خواهد بود.

https://aparat.com/v/JFRHj

پلان امتیاز 121 متری نزاجا (واحد 141 متری):

از جمله مزیت های این پلان نقشه ، خوش نقشه بودن و بالکن بزرگ آن است. این تیپ بسیار خوش فروش بوده و خواهان زیادی دارد.همچنین توجه داشته باشید که واحدی که با امتیاز 121 متری انتخاب میکنید ، 141 متر خواهد بود.

https://aparat.com/v/8pMbC

پلان امتیاز 135 متری (واحد 149 متری) :

این پلان نیز از جمله مرغوب ترین پلان های پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C  به شمار می آید چرا که تنها سه خوابه پروژه است . همچنین این پلان بدون پرتی دارای بالکن بزرگ است.

https://aparat.com/v/Fkp2l

کلام آخر

امیدواریم با انتشار این پست کمکی شایان به شما عزیزان چه به هنگام خرید و فروش و چه انتخاب واحد کرده باشیم.با ما همراه باشید.

4.9/5 - (14 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس