پلان نقشه پهنه D چیتگر

پلان نقشه پهنه D چیتگر

در ابتدا ضمن تبریک به بتاجا به منظور مهندسی دقیق و به روز در اجرا ، شایان ذکر است جانمایی بلوک های پهنه D به نحوی صورت گرفته که با مشاهده پلان نقشه این پهنه میتوان پی برد که واحدها حتی المقدور مشرف ندارند و اکثر واحدها دارای چشم انداز نیز می باشند. به نقشه جا نمایی دقت کنید :

مرغوب ترین برج های پهنه D

با مشاهده تصویر بالا به سادگی میتوان متوجه شد که آپارتمان های کدام بلوک ، در چه جهتی ( شمال ، جنوب ، غرب ، شرق ) دارای چشم انداز یا مشرف هستند که دانستن این امر در زمان انتخاب واحد یا خرید آپارتمان های انتخاب واحد شده در این پروژه ، کمکحال بزرگی به شما خواهد بود.

چشم انداز به باغ ملی گیاه شناسی

ضمن تحلیل دو تصویر بالا متوجه خواهید شد که در بلوک های دریا 2 و 3 و آبشار 2 و 3 واحدهای جنوبی دارای چشم انداز بدون مشرف و بی نظیر به باغ ملی گیاه شناسی خواهند بود و البته در سایر بلوک ها نیز آپارتمان ها دارای چشم انداز به باغ ملی گیاه شناسی خواهند بود ولی شاید با مشرف ! به این صورت که اندکی تفاوت قیمت ، بین برج های قید شده ، کاملا بدیهی و منطقی خواهد بود.

پلان داخلی آپارتمان های پهنه D

در ابتدا باید بگوییم که تمامی برجهای این پهنه تیپ هستند و نقشه تمامی واحدها از طبقه اول تا آخر نیز به صورت تیپ و یا مشابه هستند.لذا شما همراهان عزیز با مشاهده این تصویر عملا نقشه کامل شهرک را مشاهده کرده اید !

همانطور که در نقشه مشخص است تقریبا تمامی واحدها بدون پرتی و اصطلاحا خوش نقشه هستند.

پلان داخلی پهنه D

نقشه 3D و متراژ دقیق واحد ها :

شما عزیزان همراه میتوانید با ملاحظه تصویر زیر متراژ و جانمایی دقیق بهمراه چیدمان 3D واحد ها را مشاهده کنید :

3.7/5 - (3 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس