تعاونی مسکن سپهر اداره مهندسی نزاجا

همه چیز درباره تعاونی مسکن کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش

تعاونی مسکن کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش از جمله تعاونی‌های معتبر و دارای سابقه درخشانی است که در کارنامه فعالیت‌های خود پروژه‌های مختلفی در رابطه با ساخت و ساز انواع برج و آپارتمان را دارد. فعالیت اصلی تعاونی فوق ساخت منازل سازمانی و مسکونی جهت کارکنان ارتش بوده، اما امکان خرید و پیش فروش واحدها به دیگران نیز امکان‌پذیر است.

نخستین فعالیت‌های این تعاونی در سال ۱۳۵۹ آغاز گردیده و تاکنون نیز همچنان با قدرت و سرعت ادامه دارد. یکی از پروژه‌های منحصر به فرد این تعاونی مربوط به پروژه برج‌های چهارگانه نزاجا بوده که محل اجرای آن در پهنه سی واقع در شهرک چیتگر است. پروژه فوق که در منطقه ۲۲ تهران قرار دارد به خاطر موقعیت بسیار عالی همواره مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران در حوزه ملک قرار گرفته است.

تعاونی نیروی زمینی ارتش انتخابی مطمئن برای سرمایه‌گذاران

تعاونی خوشنام مسکن کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش با توجه به رزومه و سابقه‌ قدرتمندی که در خصوص به ثمر رساندن انواع پروژه‌های ساخت و ساز دارد بدون شک از انتخاب‌های مطمئن جهت سرمایه‌گذاری ملک به شمار می‌آید. در ادامه به بخشی از پروژه‌های تعاونی نیروی زمینی ارتش اشاره خواهیم کرد تا آشنایی بیشتری در رابطه با عملکرد فوق‌العاده این تعاونی کسب نمایید.

  • پروژه اهواز
  • پروژه کرج
  • پروژه هشتگرد
  • پروژه شهرک قدس
  • پروژه بنی هاشم
  • پروژه میرزای شیرازی

همان‌طور که اشاره شد در حال حاضر نیز پروژه برج‌های چهارگانه مسکونی در شهرک چیتگر توسط تعاونی مسکن کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش در حال اجرا بوده که واحدهای آن به صورت نقد و اقساط واگذار می‌شود. هر یک از برج‌های فوق متشکل از  ۴۲طبقه که ۳۵ طبقه آن را واحدهای مسکونی تشکیل داده  و همچنین پارکینگ و فضای انباری نیز در شش طبقه در نظر گرفته شده است. سرمایه‌‌گذاری در این پروژه از حاشیه ریسک بسیار پایینی برخوردار است. به طوری‌که حتی در زمان رکود بازار ملک امکان نقدشوندگی و فروش آپارتمان در این منطقه بسیار بالا خواهد بود.

علاوه بر مزایای بسیار بالای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران در نظر گرفتن اعتبار طرف قرارداد که همان ارتش است نیز از مهم‌ترین دلایلی بوده که باعث استقبال سرمایه‌گذاران برای خرید و یا پیش فروش واحدهای ارائه شده در این پروژه گردیده است.

شرایط ایده‌آل در پروژه‌های تعاونی مسکن نیروی ارتش زمینی

امروزه بسیاری از سرمایه‌گذاران در عرصه ملک خواهان قرارداد مستقیم با این سازنده منحصر به فرد هستند چرا که علاوه بر اعتبار بسیار بالا،  شرایط پروژه‌های این تعاونی نیز بسیار ایده‌آل است.  برخی از شرایط فوق عبارتند از:

  • هیچ‌گونه وجهی در رابطه با زمین در چنین پروژه‌هایی از اعضای آن دریافت نمی‌گردد.
  • مبلغ ساخت به صورت علی‌الحساب و با توجیه اقتصادی بالا صورت میگیرد.
  • هیچ‌گونه تعهدی به منظور ضرر و زیان و دیرکرد از سوی این ارگان صورت نمی‌گیرد.
  • تا هنگام انجام نازک‌کاری جهت برج، طبقه و همچنین واحد نامشخص خواهد بود.(البته اخیرا انتخاب واحد در سه برج از چهار برج این تعاونی انجام شده است.)

با توجه به شرایط فوق سرمایه‌گذاری در پروژه تعاونی مسکن کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش هر چند به صورت اندک در مدت زمان مشخصی سود بسیار بالایی را برای سرمایه‌‌گذاران آن به همراه دارد.

سخن پایانی

تعاونی مسکن مربوط به کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش از بزرگ‌ترین تعاونی‌ها در زمینه اجرای پروژه‌های مختلف ساخت و ساز در کشور به شمار می‌آید. همین امر سرمایه‌‌گذاری در پروژه‌های خرید و پیش فروش ملک که توسط این تعاونی اجرا می‌شود را به یکی از ایمن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در این حوزه تبدیل کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط خرید و یا پیش فروش آپارتمان‌های سنددار چیتگر که از پروژه‌های شاخص این تعاونی به شمار آمده، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

برلیان ، مشاور املاک پروژه های تعاونی مسکن کارکنان نیروی زمینی ارتش منطقه 22 چیتگر
5/5 - (6 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس