نحوه ارائه خدمات به مشتریان در املاک برلیان،منطقه 22 تهران

 

ضمن عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان عزیز
مشاورین املاک بزرگ برلیان در منطقه 22 تهران آماده ارائه خدمات مشاوره ملکی از قبیل خرید و فروش ، رهن و اجاره ، و یا خرید امتیاز تعاونی های مسکن معتبر یا پیش خرید آپارتمان یا تجاری – اداری در منطقه 22 تهران به شما عزیزان میباشد.

کافی است مراحل زیر را قدم به قدم با ما طی کنید.
مشاورین املاک برلیان تا انتهای مسیر معامله ملکی شما همراه شما خواهند بود.
1-از طریق وبسایت یا صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام ما یا تماس تلفنی ، میتوانید تا حدودی با ملک مورد نظر آشنا شوید .
2-در مورد آپارتمان یا ملک یا امتیاز مورد نظر خود را با کارشناس یا مشاور مربوطه طی تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در میان بگذارید تا کامل ترین و بروزترین اطلاعات و قیمت ها را در مورد آن دریافت کنید و در مورد پیشنهادات کارشناس و مشاور خودتان کمی تامل کنید .
3- برای بازدید و انجام تحقیقات میدانی به دفتر املاک برلیان در منطقه 22 مراجعه کنید ؛ پیشنهاد میشود تمامی سوالات و خواسته های خود را با مشاور خود در میان بگذارید و مطمئن باشید که مشاور شما تخصصی ترین و بهترین پیشنهادات را به شما به نسبت توقعاتتان خواهد داد .
4-پس از بازدید ( بازدید مجازی یا بازدید در محل ) از چند مورد آپارتمان و مقایسه محاسن و معایب موارد بازدید کرده شده ، بهتر است دیدگاه خود را با مشاورتان در میان بگذارید تا مشاور شما بتواند به نسبت سلیقه و دیدگاه شما ، به شما بهترین گزینه را با قید دلایل محکم و منطقی معرفی کند .
5-پس از اتمام تحقیقات و تصمیم نهایی راجع به گزینه ای خاص ، قبل از انجام معامله ، بهتر است در مورد آپارتمان مورد معامله با خانواده و دوستانتان مشورت کنید .
6-با مشاور خود در مورد تصمیم نهایی خود صحبت کنید و ایشان را در جریان انتخاب خود قرار دهید .
مطمئن باشید که مشاورین املاک بزرگ برلیان معامله ملکی شما را در زمینه های خرید و فروش ملک یا آپارتمان یا رهن و اجاره آن و یا پیش خرید یا خرید امتیاز تعاونی مسکن های معتبر ، به بهترین شکل و بهترین قیمت و شرایط انجام خواهند داد.

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس