نقشه ها یا پلان داخلی و مشخصات برج G4

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

G4 برجی در قلب پهنه B شهرک چیتگر ، لابی مجلل و متریال درجه 1 از جمله مشخصه های این برج لوکس در شهرک چیتگر!

ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان ، در این پست سعی کردیم اطلاعاتی در مورد (پلان داخلی و مشخصات برج G4) برج G4 شهرک چیتگر مختصرا برایتان جمع آوری کنیم . با ما همراه باشید ….

موقعیت مکانی :

منطقه 22 تهران ، بلوار پژوهش ، بالاتر از باغ ملی گیاهشناسی ایران

دسترسی های برج :

این برج دسترسی های بسیار خوبی به اتوبان های خرازی و حکیم و آزادراه تهران – کرج دارد همچنین ضمن تعبیر جمیع زیاد ساکن در شهرک ، از قبل تعابیری برای ایجاد ایستگاه مترو و سایر خدمات حمل و نقل عمومی در آن لحاظ گردیده است .

همچنین نظر به فاصله کم پهنه B شهرک چیتگر به ایرانمال به عنوان مرکز خرید و بیمارستان میتوان از این شهرک را از جمله شهرک های ممتاز در منطقه 22 یاد کرد.

متراژ آپارتمان ها :

در این برج از تکخواب الی چهارخواب ، در متراژ های متنوع و چشم اندازهای مختلف ، آپارتمان در دست ساخت میباشد که معمولا شما میتوانید از هر تیپ ، یک مورد را در زمانی از پیش تعیین شده ، بازدید نمایید .

پلان نقشه ها :

نظر به تنوع گسترده در انواع تیپ های نقشه در این برج ، و نظر به حجیم شدن بی مورد وبسایت ما (!) ، شما همراهان عزیز میتوانید به منظور ملاحضه نقشه های این برج ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

خرید و فروش ، اجاره و رهن در برج G4 :

مشاورین املاک برلیان ، در کنار شما

آینده در چیتگر ، با برلیان

 با ما در تماس باشید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”instagram” shape=”round” color=”danger” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-instagram” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Finstagram.com%2FMaskan.berlian”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”whatsapp” shape=”round” color=”success” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-whatsapp” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989121967794″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”telegram” shape=”round” color=”primary” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-telegram” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fberlian_realestate”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس