نتایج جستجوی شما

پروژه یا برج مسکونی – تجاری پاسارگاد – مشاور املاک میدان ساحل منطقه 22 ( تعاونی مسکن شهید همت )

پروژه یا برج پاسارگاد که توسط تعاونی مسکن همت سپاه ساخته شده است, از برج های نو ساز منطقه 22 است که در زمره برج های لوکس منطقه 22قرار گرفته است.

پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) در قالب 18 طبقه ساخته شده است که 3 طبقه آن منفی و مختص به پارکینگ می باشد. تعداد واحد ها در طبقات, به علت تغییر متراژ متفاوت می باشد بدین صورت که از طبقه اول تا طبقه 14, در هر طبقه 6 واحد مسکونی و از طبقه 14 تا طبقه 18, در هر طبقه 2 واحد مسکونی تعریف شده است.

متراژ واحد های پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) :
از 100 متر تا 200 متر متغیر است. تمام واحد ها دارای بالکن هستند و در تمامی واحدها, دو سرویس بهداشتی ( ایرانی و فرنگی) وجود دارد.

مزایا و خصوصیات پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) میدان ساحل :

این برج از برج های فول امکانات این منطقه است که از بزرگترین مزایای آن میتوان به وجود واحد های تجاری در زیر برج اشاره کرد که میتواند بسیاری از احتیاجات ساکنین را تامین کند.

امکانات پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) :

در طبقه همکف این برج, لابی بسیار مجلل و لابی من 24 ساعته وجود دارد. مجهز به سالن مجهز ورزشی, آمفی تئاتر,استخر, سوناو جکوزی می باشد که این برج را به گزینه مناسبی برای سکونت تبدیل می کند.

از دیگر مزایای پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) ، ویو های زیبایی است که برای ساکنین خود به همراه دارد. ویو زیبای دریاچه و جنگل چیتگر از طرفی و ویو زیبای کوه های البرز از طرف دیگر, از خصوصیات و نکات بسیار مهم این برج 18 طبقه است. هم چنین, در بام این برج, هلی پد نیز, برای مواقع اضطراری تعبیه شده است.

دسترسی های پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) :

این برج در حدفاصل میدان ساحل و میدان دریاچه واقع شده است که این موقعیت مکانی, دسترسی های اعم از دسترسی به مجموعه تفریحی دریاچه و دسترسی به میدان ساحل و استفاده از امکانات تجاری را, به ساکنین برج می دهد.

از نظر عبور و مرور نیز, دسترسی بسیار سریع و آسان به بزرگراه های همت ( خرازی), حکیم ( همدانی) و آزادگان, رفت و آمد را سهولت می بخشد.

مشخصات و امکانات فنی پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) :

نمای این برج ترکیب زیبایی از سنگ و سیمان شسته می باشد; هم چنین تمامی واحد ها به صورت آماده و کابینت دار تحویل داده شده.

در این برج مسکونی, 4 لاین آسانسور بار بر و نفر بر , سیستم اعلام حریق و فایر باکس, آیفون تصویری و درب ریموت, وجود دارد.

سرمایش و گرمایش تمام واحد ها نیز, به صورت چیلر مرکزی, تعبیه شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید یا فروش آپارتمان یا رهن و اجاره آپارتمان در پروژه یا برج مسکونی وتجاری پاسارگاد(تعاونی مسکن شهید همت) با شماره زیر تماس بگیرید

کارشناس فروش: درقدمی

شماره همراه:09158583150
شماره ثابت:02146053146‌

املاک بزرگ برلیان منطقه 22 تهران ( چیتگر )

شهر:
استان:
منو کشور لینک رنگ شناور: ایران
باز کردن در گوگل مپ

مقایسه ملک ها