نتایج جستجوی شما

برج های پامچال و ارکیده – پهنه A شهرک چیتگر

پهنه A برج های پامچال و ارکیده

در ضلع غربی دریاچه چیتگر ، شهرکی بسیار مدرن به نام شهرک چیتگر یا (شهرک امام رضا سابق ) در حال اجرا میباشد .
شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا از چهار فاز تشکیل شده که آنها را با نام پهنه های A ، B و C و E میشناسند .
ساخت کل پهنه های شهرک چیتگر ( شهرک امام رضا سابق ) توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران) انجام میگردد .

پهنه ی A شهرک چیتگر:

شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا که پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته است .
دریاچه چیتگر در ضلع شرقی پروژه ، باغ ملی گیاهشناسی ایران در ضلع جنوبی و آبشار تهران در ضلع شمال شرقی شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا قرار گرفته است .
موقعیت بنظیر شهرک چیتگر نسبت به اتوبان های حکیم و همت که در دو ضلع شمال و جنوب پروژه قرار دارند ، دسترسی چند قدمی به جنگل چیتگر ، فاصله ی ۵۰۰ متری تا دریاچه چیتگر ، دسترسی بسیار آسان به پایانه ی تاکسیرانی و اتوبوسرانی و همچنین نزدیکی ایستگاه مترو به شهرک مسکونی چیتگر یا شهرک امام رضا شرایط زندگی را برای ساکنین این شهرک بسیار آسان کرده است .

تحویل واحد:

تعدادی از بلوک های پهنه A شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا تحویل اعضا گردیده است و تعداد محدودی از بلوک ها در مراحل پایانی کار میباشد که نهایتا تا اواسط سال ۹۹ تحویل اعضا میگردد .
متراژ های واحدهای پهنه A شهرک چیتگر یا امام رضا عموما از 62 تا 150 متر هستند .
بلوک ها در پهنه A شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا با نام های پامچال و ارکیده مشخص میشوند .
تحویل بموقع تعدادی از بلوکها در پهنه A شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا نشان دهنده حسن انجام کار تعاونیهای ارتش در این شهرک می باشد که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ موعد تحویل ، کارنامه خوبی از خود بجا گذاشتند ؛ همین امر باعث شده که شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا محبوبیت خاصی در بین پروژه های منطقه ی ۲۲ داشته باشد .

سازه ی ساختمان های پروژه:

شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا اسکلت فلزی بوده که با اتصال پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند و به علت سبکی سازه و استفاده از پانل های آماده شرکت کناف ایران مقاومت بسیار بالایی را در برابر زلزله از خود نشان میدهد .

نمای شکیل و زیبا ، محوطه ی دنج و بینظیر که جدا از مسیر سواره رو است ، لابی شیک و مجلل و سالن های اجتماعات و ورزشی از محاسن این پروژه است .

با توجه به نوسانات بازار مسکن ، قیمت واحد ها متغیر میباشد ؛ جهت استعلام بروز قیمت واحد های برج مسکونی پامچال و ارکیده با کارشناس پروژه تماس بگیرید .

کارشناس فروش یا رهن و اجاره : مرتضی عابدی
املاک بزرگ برلیان منطقه ۲۲ تهران ( دریاچه چیتگر )
مجری خرید و فروش یا رهن و اجاره در شهرک چیتگر ( شهرک امام رضا سابق )

09121967794

4.3/5 ( 13 نظر )
4.3/5 ( 13 نظر )

مقایسه لیست ها

محمد فتحی