نتایج جستجوی شما

برج G2 شهرک چیتگر پهنه B ( سروستان )

توضیحات کلی راجع به برج G2

برج G2 یکی از آسمان خراش های بلند منطقه 22 میباشد که در شهرک چیتگر پهنه بی واقع شده است این برج دارای لوکیشن بینظیری میباشد و نزدیک به مرکز خرید ایران مال و شهربازی هزار و یک شهر میباشد.

توضیحات فنی برج G2

همانطور که گفتیم این برج یکی از آسمان خراش های منطقه 22 میباشد که تراکم ساخت این برج 35 طبقه میباشد که شامل 4 طبقه منفی یک طبقه لابی و 30 طبقه مسکونی میباشد. برج جی 2 شهرک مسکونی چیتگر دارای متراژهای یک خوابه تا سه خوابی و متراژ واحدها از 80 متر تا 340 متر که جزو واحدهای پنت هاوس با ویو بینظیر به کل منطقه میباشد.
نوع ساخت و متریال به کار رفته در برج جی 2 از مواد درجه یک میباشد و اسکلت آن فلزی، عرشه فولادی هست و نمای آن از نوع سیمان شسته میباشد.مقاومت این برج در برار زلزله بسیار بالا و مستحکم است و در نوع ساخت تمامی نکات برج سازی بکار رفته است.

امکانات و تعداد واحد های در برج جی 2 

تعداد واحدها در برج جی 2 در هر طبقه 8 واحد مسکونی و 4 لاین آسانسور، محوطه زیبا و دلنشین ، لابی لوکس ، سالن ورزش و سالن اجتماعات ، لابی من 24 ساعته و سیستم مانیتورینگ ، سیستم اعلام و اطفاء حریق و تجاری زیر برج ،محوطه زیبا و دلنشین ، محوطه بازی برای بچه ها و …

دسترسی های برج جی 2 

این برج در منطقه 22 موقعیت مکانی بسیار عالی دارد و دسترسی های بینظیر به بزرگراهی چون دسترسی به بزرگراه شهید خرازی ، بزرگراه شهید همدانی ، دسترسی به بزرگراه تهران کرج و دسترسی به بزگراه تهران شمال را نیز دارا میباشد و از دیگر دسترسی های این برج میتوان به دسترسی به مرکز خرید ایران مال ، شهربازی هزارو یک شهر ، بغ ملی گیاه شناسی ، پارک جنگلی چیتگر و دریاچه نام برد که همین نکات عامل هجوم خریداران در این برج بلند مرتبه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرین :
09120759617
02146053148
کارشناس فروش برج های شهرک چیتگر مهندس خیرخواه

مقایسه لیست ها