نتایج جستجوی شما

نحوه،روند و اصول خرید و فروش ملک یا آپارتمان

جالب است بدانید ؛ بعد از پیدا کردن آپارتمانی که هم مناسب بودجه شما باشد و هم از هر لحاظ مناسب سلیقه و نیازهای شما باشد علی رغم اینکه کاری نسبتا سخت و دشوار به نظر میرسید ، تازه ابتدای امر خرید یا فروش ملک است .
به طور کلی اصول خرید و فروش ملک در ایران به سه دسته تقسیم میشود :
1-توافق خریدار با فروشنده
منظور از توافق بین خریدار یا فروشنده مبایعه نامه یا قول نامه است . در قول نامه علی رغم مشخصات خریدار و فروشنده و مورد معامله ، نحوه و تاریخ پرداخت ثمن معامله ، نحوه و زمان تحویل آپارتمان یا ملک مورد معامله ، مکان و تاریخ انتقال سند و همچنین شرایط فسخ یا پشیمانی هریک از طرفین
* ( اگر دو نفر شاهد مرد زیر قول نامه را امضا کنند ، مبایعه نامه میشود )

2-دریافت کد رهگیری
املاک برلیان به منظور عضویت در اتحادیه صنف مشاورین املاک موظف است در کمترین زمان ممکن بعد از عقد قول نامه ، کدرهگیری معتبر و قابل استعلام به طرفین معامله تقدیم نماید .

3-مراجعه به دفترخانه ثبت اسناد رسمی
فروشنده موظف است به همراه کارت ملی و شناسنامه و اصل سند آپارتمان مورد معامله ، به دفترخانه ای که قبلا در قول نامه ذکر شده بود ، به منظور تشکیل پرونده استعلامات و مفاصا حساب ( بدون نیاز به حضور خریدار ) مراجعه کند و

گروه مشاورین املاک برلیان در منطقه 22 تهران با بیش از 20 مشاور و کارشناس فعال ، مفتخر است در امر خرید و فروش آپارتمان یا املاک منطقه 22 تهران ( دریاچه چیتگر ) به شما همراهان عزیز راهنمایی ها و مشاوره های مربوطه را بدهد تا طبق اصول خرید و فروش خرید کنید.
با ما همراه باشید …

5/5 ( 7 نظر )
شهر:
منطقه :
استان:
منو کشور لینک رنگ شناور: ایران
باز کردن در گوگل مپ
5/5 ( 7 نظر )

مقایسه ملک ها

مرتضی عابدی