پروژه یا برج های مسکونی پارسیا
دسترسی سریع

پروژه پارسیا

این پروژه با 888 واحد مسکونی، دومین پروژه بزرگ اتحادیه نمونه رسا که عملیات اجرایی آن در تابستان سال 85 آغاز شد و با اتمام آن در تابستان سال 90، واحدهای مربوطه طبق زمان بندی از پیش تعیین شده به مالکان آن تحویل شد.
این پروژه در قالب 12 برج 26 طبقه در زیربنای 19 هزار و 500 متر مربع اجرا شد و متراژ مفید مسکونی آن 123 هزار مترمربع می باشد. همچنین مجموعه مجتمع های مسکونی پارسیا
از 14 واحد تجاری و دو واحد خدماتی نیز برخوردار هستند. استفاده از مرغوب ترین مصالح و بهترین روش های اجرایی از شاخصه های اصلی این پروژه است. این پروژه با دارا بودن امکانات رفاهی مانند زمین بازی برای کودکان، پارکینگ روباز و آبنمای بزرگ، از پروژه های شاخص اتحادیه رسا در غرب تهران است.
واحدهای این مجموعه دارای دو تیپ 130 متری و 190 متری می باشد که از طبقه 1 تا 17 هر طبقه چهار واحد 130 متری سه خوابه در دو نقشه می باشد و از طبقه 17 تا 21 هر طبقه شامل 2 واحد مسکونی 190 متری است.
برجهای مسکونی پارسیا علاوه بر در جوار یکی از بزرگترین و بهترین مجتمع های تجاری اداری منطقه 22 بنام آرتمیس واقع گردیده است جزو نزدیک ترین برجها به دریاچه چیتگرنیز می باشد.
برجهای مسکونی پارسیا جزو کاملترین و بهترین برجهای منطقه می باشد و این برجه به دلیل مدیریت بسیار قوی و امکانات کاملش جزو پر طرفدارترین برج های منطقه 22 محسوب می گردد.
سیستم سرمایش و گرمایش برج های پارسیا چیلر ( ebara ) می باشد

برای خرید و فروش ، یا رهن و اجاره آپارتمان های مسکونی در برج های مسکونی پارسیا در شمال دریاچه چیتگر با ما تماس بگیرید.

مسکن برلیان ، منطقه 22 تهران چیتگر

مشاور شما در امر خرید و فروش آپارتمان یا رهن و اجاره در منطقه 22 شهرداری تهران

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس