برج تجاری اداری کنتراست مال
دسترسی سریع

هر آنچه باید درباره برج کنتراست مال بدانید

توضیحات کلی برج‌کنتراست مال

برج کنتراست مال یکی از مجتمع‌های تجاری و اداری واقع در منطقه 22 شهر تهران است که توسط شرکت آرین سازه در این منطقه به پایان رسیده است. به طور کلی این پروژه جزو خاص‌ترین مجتمع‌های تجاری و اداری موجود در این منطقه است و دلیل آن ابعاد فنی و نوع طراحی آن است.

 این پروژه دارای 40000 متر مربع زیربناست و مساحت آن به حدود 3000 متر مربع می‌رسد. به طور کلی این بنا دارای 173 واحد است. 14000 متر مربع از مساحت این پروژه به واحد‌های اداری و 5800 متر مربع آن به واحد‌های تجاری اختصاص داده شده است. این واحد‌ها در 23 طبقه در این برج گسترده شده‌اند.

مجتمع تجاری و اداری کنتراست مال دارای دو طبقه تجاری است که به عنوان هایپر ورزشی افتتاح شده‌اند. همچنین یکی از طبقات این مجتمع به یکی از بزرگترین رستوران‌های منطقه یعنی دیارا با 2700 متر مربع مساحت اختصاص داده شده است. جدای از این موارد، امکاناتی همچون شست و شوی رایگان خودرو، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت و ولت پارک نیز افراد زیادی را جذب این مکان می‌کند. در واقع محیط به وجود آمده در این برج همه افراد به وجد می‌آورد.

 

لوکیشن برج کنتراست‌مال

برج کنتراست مال در منطقه 22 شهر تهران، شمال دریاچه خلیج فارس واقع شده است. این برج به راه‌های مهم و مورد استفاده افراد دسترسی آسانی دارد. از جمله این راه‌ها می‌توانیم به بزرگراه حکیم، شهید همت، بزرگراه آزادگان و تهران- کرج اشاره کنیم که همه آن‌ها بسیار پر‌رفت و آمد هستند.

برج کنتراست‌مال به مترو نیز دسترسی آسان دارد؛ در واقع در کمتر از چهار دقیقه می‌توانید خود را به مترو چیتگر برسانید.

خرید و فروش کنتراست مال

در صورتی که قصد خرید واحد تجاری یا اداری دارید، ما کنتراست مال را به شما پیشنهاد می‌دهیم که هم از لحاظ لوکیشن در بهترین مکان قرار دارد و هم از لحاظ امکانات همه چیز تمام است. قیمت واحد‌های این برج با توجه به متراژ و موقعیت متفاوت است که جزئیات آن را می‌توانید از کارشناسان املاک برلیان جویا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس