برج تجاری اداری تماس
دسترسی سریع

هر آنچه باید درباره برج تماس بدانید

توضیحات کلی برج تماس

برج تماس یکی از برج‌های معروف و معتبر شهر تهران است که در منطقه 22 واقع شده است. کاربری این برج به صورت تجاری و اداری است و در واقع این برج جزو بزرگ‌ترین بازار‌های کامپیوتر و موبایل غرب به حساب می‌آید. طراح این پروژه آقای فرزاد دلیری است که طراحی ماهر هستند و به طور کلی پروژ‌ه‌هایشان مورد استقبال قرار می‌گیرد.

برج‌ تماس از 60 واحد تجاری در 5 طبقه، 42 واحد اداری در 6 طبقه با ورودی مجزا تشکیل شده است. واحد‌ها از متراژ‌های متفاوتی نیز برخوردارند؛ واحد‌های اداری دارای متراژی بین 120 تا 280 متر و واحد‌های تجاری دارای متراژی بین 50 متر تا 270 متر هستند. یکی از مواردی که در این برج وجود دارد، به کارگیری 3000 متر برای هایپر مارکت با ورودی اختصاصی است. همچنین این مکان دارای 5 رستوران و فودکورت و تراس‌های 360 درجه‌ای است که از طریق آن‌ها می‌توانید به منظره زیبای دریاچه چیتگر دسترسی پیدا کنید.

برای پارک کردن ماشین هم تمهیداتی در این مکان در نظر گرفته شده است. در واقع این مکان دارای 730 پارکینگ است که به راحتی می‌توانید از آن‌ها برای پارک ماشین خود بهره ببرید.

لوکیشن برج تماس

این برج‌ در منطقه 22 تهران، اتوبان خرازی غرب، خروجی دریاچه خلیج فارس، خیابان شمس تبریزی واقع شده است و به طور کلی موقعیت مکانی خوبی دارد. یکی از نکات مثبت این لوکیشن دسترسی آسان به راه‌های مهم و پر‌رفت و آمدی همچون اتوبان شهید همت و شهید فهمیده و مرکز و شرق شهر تهران است. نکته مثبت دیگری که درباره برج تماس وجود دارد، نزدیکی آن به چیتگر است؛ از این برج تا دریاچه کمتر از پنج دقیقه فاصله وجود دارد.

خرید و فروش برج‌تماس

همانطور که گفته شد این برج تجاری و اداری است و تمام مغازه‌ها و واحد‌های فعال در آن در زمینه تکنولوژی یا به عبارت دیگر موبایل و کامپیوتر فعالیت می‌کنند. با توجه به این موضوع در صورتی که بخواهید واحدی را در این برج به کار بگیرید باید در زمینه تکنولوژی فعالیت داشته باشید. در صورتی که قصد خرید یا فروش واحد در این برج را دارید، حتما با کارشناسان املاک برلیان در ارتباط باشید تا در این زمینه به شما یاری برسانند.

5/5 - (3 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس