پروژه یا برج نیلوفر 2
دسترسی سریع

مشخصات کلی برج دندان پزشکان ( نیلوفر 2 ) :

برج دندان پزشکان ( نیلوفر 2 ) در شهرک گلستان ( شهرک راه آهن ) بلوار کوهک در مجاورت متجمع تجاری طوبی و شمال پارک جنگلی چیتگر قرار دارد و از آب و هوای جنگلی برخوردار است.
برج دندان پزشکان ( نیلوفر ۲ ) یکی دیگر از برج های نسبا لوکس منطقه میباشد که توسط تعاونی مسکن دندان پزشکان ساخته شده است که با نام برج نیلوفر شناخته میشود و در سال۱۳۹۴ تحویل اعضای محترم قرار گرفته است.

مشخصات فنی برج دندان پزشکان ( نیلوفر 2 ) :

برج دندان پزشکان ( نیلوفر ۲ ) دارای مزیت مهمی است که مرطبت به ساکنین آن میباشد ک بافتی تمام فرهنگی را در خود جای داده است.
این برج در قالب تک برج با تعداد طبقات ۱۸ طبقه که ۱۵ طبقه آن مسکونی و یک طبقه لابی و ۲ طبقه منفی میباشد و تعداد واحدهای این برج مسکونی ۶۰ واحد میباشد که ۳۰ واحد آن دارای متراژ ۱۰۰متری و ۳۰ واحد دیگر آن ۱۶۰متری در قالب دو خواب و سه خواب میباشد.
سازه این برج مسکونی فلزی میباشد و نمای آن از سیمان پلاستر میباشد.

امکانات برج دندان پزشکان ( نیلوفر ۲ ) :

این تک برج زیبا دارای یک لابی نسبتا لوکسی بوده و دارای امکاناتی چون سالن ورزش مجهز و سالن اجتماعات برای برگزاری مراسم ساکنین، لابی من ۲۴ ساعته سیستم اطفا و اعلام حریق و …
سازنده این تک برج زیبا برای هر واحد یک پارکینگ و انباری تعبیه کرده است و در بیرون برج محوطه زیبا و پارکینگ اختصاصی مهمان تهیه شده است.
سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی و ۲لاین آسانسور باری و نفربر برای ساکنین این برج تعریف شده است.

دسترسی های برج دندان پزشکان ( نیلوفر ۲ ) :

همانطور که گفته بودیم دسترسی های این برج به مرکز خرید طوبی و مراکز تفریحی چون ا پارک، پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر دسترسی دارد.
همچنین دسترسی به اتوبان آزادگان حکیم و تهران کرج مسیر عبور و مرور شهری را برای ساکنین آسان می نماید.
مزیت قابل به ذکر دیگر درباره این برج تراس های این برج است که چشم انداز بینظیر به محله کوهک و پارک جنگلی است که دانستنش خالی از لطف نیست.

قیمت واحد های برج دندان پزشکان ( نیلوفر ۲ ) :
قیمت واحدهای این برج زیبا با استعلام تلفنی از مشاوران دفتر املاک برلیان میباشد و نقل و انتقال واحد های برج نیلوفر ۲ در تعاونی انجام میشود.

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس