برج ‌های قائم فاز 1 و 2
دسترسی سریع

برج ‌های قائم فاز 1 و 2؛ یکی از برج های سند دار منطقه 22

یکی دیگر از پروژه‌های تحویل داده شده و سند دار در منطقه 22 پروژه برج قائم است. این پروژه که دارای دو فاز است در سال 1390 به اعضای تعاونی مسکن جانبازان و آزادگان اعطا شد.فاز یک شهرک قائم دارای 6 بلوک و فاز دوم قائم نیز دارای 8 بلوک است که به صورت مجزا از یکدیگر قرار گرفته است. این مجموعه در ظلع شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است و در ادامه می‌خواهیم به صورت اختصاصی درباره برج ‌های قائم فاز 1 و 2 اطلاعات مفیدی به شما ارائه دهیم.
برج ‌های قائم فاز 1 و 2 برج قائم منطقه 22 بسیار بین خریداران محبوب است و از پروژه‌هایی است که رقابت زیادی بر سر خرید آن موجود است. این ساختمان‌ها دارای ویویی بسیار زیبا هستند و شما از بالای این ساختمان‌ها می‌توانید رشته کوه‌های البرز و البته دریاچه خلیج فارس را مشاهده کنید. آب و هوای خوب این منطقه و داشتن دسترسی‌ به بزرگراه‌های اصلی از بهترین ویژگی‌های این پروژه است.
به لحاظ موقعیت دسترسی هر دوی این فازها به بزرگراه همت، خرازی و حکیم نزدیک هستند. هم‌چنین از دیگر امکانات موقعیتی این پروژه می‌توان به نزدیک بودن به مجتمع‌های بزرگی مانند بام‌لند، ایران‌مال و هم‌چنین برج تجاری آرتمیس اشاره کرد.
یکی از دلایلی که سبب جذابیت این برج‌ها شده شکل طراحی آن‌ها است. بلوک‌های هرکدام از این فازها به شکلی متفاوت طراحی شده‌اند یعنی در برج قائم فاز 1 برج‌ها به شکل ردیفی و در برج قائم فاز 2 به صورت هلالی کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. برج‌های فاز 1 دارای بلوک‌های 5 تا 12 طبقه و برج‌های فاز 2 دارای بلوک‌های 7 تا 12 طبقه است.
مورد دیگری که باید درباره برج ‌های قائم فاز 1 و 2 به آن اشاره کنیم متراژ واحدها است. متراژ این واحدها در هر دو فاز 72 و 75 متری است. به جهت داشتن تعداد اتاق نیز تمام بلوک‌های این مجموعه دو اتاق خواب دارند و از این جهت دارای معماری یکسانی هستند. اگر می‌خواهید در فاز 2 این مجموعه ملکی خریداری کنید بهتر است بدانید که فاز قائم 2 با مجموعه برج‌های پارسیا همسایه است.

امکانات واحدهای مجتمع مسکونی برج های قائم فاز 1 و 2

از دیگر موضوعاتی که باید به آن اشاره کنیم امکانات این دو فاز است که باید هنگام خرید واحد به آن‌ها حتما دقت کنید. از امکانات این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
• دارای دوربین مدار بسته
• محیط و محوطه‌ای بسیار دل‌باز و زیبا
• دارای چیلر مرکزی و سیستم گرمایشی بسیار قوی
• دارای پارکینگ برای بعضی از واحدهای مسکونی
• دارای انباری
• دارای آسانسور نفر بر
• دارای آیفون تصویری برای تمام واحدها
همچنین در تمام این واحدهای مسکونی در هر دو فاز از پنجره‌های دو جداره استفاده شده است و نمای برج‌ها از سیمان شسته شده ساخته شده است.

موقعیت مکانی مجموعه برج ‌های قائم فاز 1 و 2

داشتن دسترسی خوب و راحت یکی از فاکتورهایی است خریداران هنگام بازدید از برج ‌های قائم فاز 1 و 2 به آن بسیار دقت می‌کنند. این دو فاز در شمال غربی میدان ساحل که در منطقه 22 تهران است واقع شده‌اند. در شمال و جنوب این فازها شما می‌توانید مناظر بسیار زیبایی را ببینید و این موضوع بستگی به شمالی و یا جنوبی بودن معماری ساختمان شما دارد. به صورت کلی شما در این فازها از قسمت شمالی به اتوبان همت و از قسمت جنوبی دریاچه چیتگر را می‌توانید مشاهده کنید. علاوه بر این، دسترسی راحت به اتوبان حکیم و آزادگان از دیگر ویژگی‌های برتر این منطقه است.

قیمت خرید و فروش برج ‌های قائم فاز 1 و 2

قیمت واحدهای این مجموعه بسیار متغیر است و دارای قیمت روز است. همچنین فاکتورهای زیادی در تعیین قیمت این واحدها اثر می‌گذارند و از این عوامل می‌توان به متراژ، امکانات و موقعیت بلوک در هر فاز اشاره کرد. آن‌چیزی که دارای اهمیت است ارزش این واحدها برای سرمایه‌گذاری است که سبب افزایش میزان سرمایه اولیه شما نیز می‌شود.از لحاظ مقایسه با آپارتمان های نوساز شهرک خرازی ، تقریبا هر دو از قیمت مشابه برخوردار اند که همین موضوع باشه شده که خریداران بین آپارتمان سند دار ولی چند سال ساخت و آپارتمان نوساز ولی سند تعاونی دو به شک شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس