برج های مسکونی سروناز
دسترسی سریع

برج های سروناز منطقه 22

بسیاری از افراد دوست دارند در محلی زندگی کنند که از شلو‌غی‌های شهر دور بمانند و همچنین بتوانند آب و هوایی تمیز و خوب را تنفس کنند. در کنار این موارد بهره‌مندی از سرانه فضای سبز مناسب نیز نعمتی است که این روزها بسیاری از مردم شهر نشین از آن بی‌بهره‌اند. اما در منطقه ۲۲ شهر تهران شرایطی فراهم شده است تا افراد بتوانند زندگی در این شرایط را تجربه کنند. زندگی در برج های سروناز منطقه 22 به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در محیطی آرام و دنج به دور از شلوغی‌های مرکز شهر زندگی کنید. اگر شما هم دوست دارید با ویژگی‌های این برج‌ها و امکانات آن‌ها بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله در کنار ما بمانید.

آشنایی و معرفی برج های سروناز منطقه 22 شهر تهران

یکی از برج‌های لوکس و زیبای شهر تهران برج های سروناز منطقه 22 است که سازه‌ای محکم و ضد زلزله‌ دارد. همچنین این برج‌ها دارای واحدهایی با متراژهای مختلف هستند و شما می‌توانید متناسب با بودجه خود واحد دلخواهتان را انتخاب نمایید.

برج‌های سروناز به صورت پله‌کانی طراحی شده‌اند و شامل ۱۲ بلوک‌ با ارتفاع بیشتر و ۸ بلوک با ارتفاع کمتر است. همچنین تعداد واحدها در هر طبقه نیز متفاوت است. برخی از بلوک‌ها ۲ واحدی، برخی ۳ واحدی و بعضی هم ۶ واحدی هستند. برج‌ها به صورت ۱۵ طبقه، ۱۲ طبقه و ۵ طبقه طراحی و ساخته شده‌اند و امکانات مناسبی دارند.

نکته‌ای که برای این ساختمان‌ها باید در نظر گرفت این است که واحدهای این برج‌ها سند ندارند و برای خرید و فروش باید به تعاونی‌های مربوط مراجعه کنید. البته برای اطلاع از قیمت واحدها می‌توانید از املاک منطقه هم کمک بگیرید.

امکانات برج‌های سروناز

این برج‌ها مهندسی ساز هستند و برای رفاه حال ساکنانشان امکانات زیادی هم دارند. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لابی مجلل
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • آسانسورهای نفربر و باربر
  • آنتن مرکزی
  • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
  • سالن اجتماعات
  • دوربین مدار بسته

دسترسی برج‌های سروناز به اتوبان‌های اصلی

ساکنین برج های سروناز منطقه 22 دسترسی راحتی به اتوبان‌های اصلی مانند همت، حکیم و آزادگان دارند و از این رو هیچ مشکلی برای رفت و آمد به مرکز شهر نخواهند داشت. وجود مراکز تجاری و تفریحی متعدد در اطراف این برج‌ها نیز باعث شده است تا ساکنان برج‌های سروناز نیاز کمی به ترددهای طولانی و دور از منزل پیدا کنند.

کلام آخر

زندگی در برج‌ مزایای زیادی به همراه دارد. زندگی شهرنشینی امروزی باعث شده است تا افراد تمایل پیدا کنند در ساختمان‌هایی زندگی کنند که علاوه بر استحکام و زیبایی امکانات رفاهی مناسبی هم در اختیارشان قرار دهد. زندگی در برج های سروناز منطقه 22 به شما این امکان را می‌دهد تا این حس را تجربه کنید. با خرید یک واحد از برج‌های سروناز می‌توانید زندگی در یک برج لوکس و مناسب را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

5/5 - (2 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس