برج های C شهرک خرازی
دسترسی سریع

برج های C شهرک خرازی

زمانی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری روی پروژه هایی مثل برج های C شهرک خرازی را دارید توجه موقعیت مکانی ملک اهمیت زیادی دارد. زیرا اینکه کجا و در چه محله ای ملک خریداری نمایید تاثیر زیادی بر میزان سوددهی ملک شما خواهد داشت. به همین دلیل خرید ملک باید کاملا آگاهانه انجام شود. تجربه ثابت کرده که سرمایه گذاری روی برج های منطقه 22 چیتگر از بازدهی سود بسیار بالایی برخوردار می باشد و در کمترین زمان می توانید به سود بالایی دست یابید. این پروژه به دلیل پتانسیل سرمایه گذاری بالایی که دارد یکی از پرطرفدارترین پروژه های این منطقه می باشد.

 

موقعیت مکانی برج های C شهرک خرازی

برج های C شهرک خرازی از موقعیت مکانی بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار می باشد. این پروژه در زمینی 38 هکتاری احداث شده که در انتهای منطقه 22 و مابین تقاطع اتوبان حکیم و اتوبان شهید همت و بر بلوار اردستانی قرار دارد. همانطور که میدانید بزرگراه حکیم و شهید همت از شریان های اصلی پایتخت می باشند. بنابراین، برج های C شهرک خرازی در یکی از شلوغ ترین بخش های شهر تهران واقع شده است.

همانطور که می دانید شهک خرازی از چند بلوک با تیپ های مختلف با نام های A، B، C و D تشکیل شده که در کنار هم شهرک خرازی را می سازند. برج های C از 8 بلوک تشکیل شده اند که در چهار طرف سایر بلوک ها واقع شده اند.

به طوری بلوک های C3، C7 و C8 در نزدیکی برج های B4 و B8 واقع شده اند. بلوک های C1 و C6 نیز از یک طرف به برج های A و از طرف دیگر به بلوار اردستانی منتهی می شوند.

طراح و سازنده این پروژه کیست؟

برج های C شهرک خرازی متعلق به سپاه می باشد اما به این دلیل که پروژه شهرک خرازی یکی از بزرگترین پروژه های منطقه 22 چیتگر است تعاونی سپاه بخش های مختلف این پروژه را به تعاونی های مختلفی واگذار کرده است. برج های C نیز از جمله بلوک های متعلق به این شهرک می باشند که به چند تعاونی مختلف واگذار شده اند. به طوری که بلوک های C1 و C2 به تعاونی ستاد کل، C3 و C4 و C7 و C8 به تعاونی مسکن اماد پشتیبانی و C5 و C6 به تعاونی مسکن رزمنده واگذار شده اند.

امکانات برجهای C شهرک خرازی

·سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی ( چیلر مرکزی)

شوفاژ

دارای 4 لاین آسانسور باربر و نفربر

انباری مجزا

پاکینگ اختصاصی

سیستم شوتینگ زباله

دوربین مدار بسته

لابی بزرگ و مجلل

سالن اجتماعات چند منظوره

سالن ورزشی

سیستم اعلان و اطفاء حریق

آسایش در برج های C خرازی

 فروشگاه زنجیره ای هایپرمی و فروشگاه هوشیار نیز در کنار این بلوک ها واقع شده اند. بنابراین به راحتی می توانید مایحتاج روزانه خود را خریداری نمایید.

برج های C شهرک خرازی برای خانواده هایی که فرزند محصل دارند بسیار مناسب است زیرا در نزدیکی این پروژه مدارس و مراکز آموزشی متعددی وجود دارد مثل مدرسه دانش چیتگر، دبستان دخترانه حضرت رقیه ( س)، مدرسه شریف و … همچنین به فضای سبز و پارک ها و مجموعه های ورزشی متعددی نیز می توانید دسترسی داشته باشید. شهرک دانشگاه صنعتی شریف نیز در فاصله بسیار کمی از این پروژه واقع شده است.

نزدیک ترین امکانات رفاهی، آموزشی 

غذای ایرانی پردیس

هایپر می

دبستان دخترانه حضرت رقیه

مجموعه آموزشی حضرت ابوالفضل

مجموعه ورزشی الزهرا ( ویژه بانوان)

بوستان کودک

متراژ واحدهای تیپ C خرازی

برج های C شهرک خرازی از 8 بلوک تشکیل شده اند که هر کدام از آنها 29 طبقه می باشند. 25 طبقه مسکونی، یک طبقه لابی و 3 طبقه نیز به پارکینگ اختصاص داده شده است. در هر طبقه نیز 8 واحد با متراژهای مختلف وجود دارد. بنابراین در مجموع هر بلوک 200 واحد خواهد داشت که متراژ واحدهای موجود در هر طبقه به صورت زیر می باشد:

2 واحد 119 متری

4 واحد 109 متری

2 واحد 122 متری

بعلاوه، واحدها از ویو بسیار خوبی نیز برخوردار می باشند.

مشخصات فنی و ساختاری

سازه برج های C شهرک خرازی از نوع فلزی و با اتصالات پیچ و مهره است. این پروژه بر طبق آخرین استانداردها و قوانین برج سازی ساخته شده اند و در ساخت آنها تمامی تمهیدات لازم برای ایمن سازی برج ها در برابر زلزله های احتمالی و یا آتش سوزی در نظر گرفته شده است و سازه آن از مقاومت بسیار زیادی برخوردار می باشد. همچنین، برای ساخت این واحدها از بهترین متریال استفاده شده است و متریال مورد استفاده برای تمامی واحدها یکسان می باشد.

شرایط خرید و فروش واحدها

پیش فروش و خرید واحد در برج های C شهرک خرازی به دو صورت امتیازی و واریزی قابل انجام است. همچنین، تمامی نقل و انتقالات در دفترخانه رسمی انجام می شود.

در صورتی که قصد خرید یا فروش واحد برج های C شهرک خرازی را دارید جهت استعلام قیمت یا اطلاع از شرایط خرید و فروش می توانید با مشاورین املاک ما تماس حاصل فرمایید.

3/5 - (5 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس