برج هواپیمایی آسمان
دسترسی سریع

معرفی برج هواپیمایی آسمان :

برج هواپیمایی آسمان تک برج زیبایی است در شمال پارک جنگلی که توسط تعاونی مسکن کارکنان هواپیمایی آسمان در سال 1389 استارت خورده و در سال 1396 تحویل اعضای این تعاونی قرار گرفته است. این تک برج زیبا دارای 24 طبقه و 120 واحد مسکونی میباشد.

مشخصات برج هواپیمایی آسمان :

مجتمع آسمان با وجود نما و نورپردازی خاص یکی از برج های زیبای منطقه بشمار می آید.این برج همانطور که گفتیم دارای 24 طبقه و 120 واحد میباشد که 20 طبقه مسکونی و یک طبقه لابی و3 طبقه منفی که شامل پارکینگ و انباری میشود.120 واحد این برج شامل واحدهای 80،100 و 120 متر است که در هر طبقه ی آن 6 واحد شکل گرفته است و هر متراژ در هر طبقه 2 واحد میباشد.
نور گیر واحدهای هواپیمایی آسمان به دلیل شکل گیری برج از نور کافی شمالی و جنوبی بهره میبرند و واحدهای این برج نورگیر فوق العاده عالی دارند.
سازه این برج بسیار مستحکم و در برابر زلزه مقاومت بالایی دارد.

امکانات مجتمع هواپیمایی آسمان :

این برج زیبا همانند برج های دیگر امکاناتی نظیره سالن ورزش،سالن اجتماعات ، تجاری در زیر برج، لابی مجلل و لابی من 24 ساعته و سرایداری،پارکینگ و انباری میباشد.

دسترسی های پروژه ی هواپیمایی آسمان :

دسترسی برج آسمان و موقعیت مکانی این برج باعث شده خواهان و خریداران قابل توجهی داشته باشد که دسترسی های آن شامل : دسترسی به مرکز خرید طوبی،دسترسی به پارک جنگلی و دریاچه چیتگر، دسترسی بهپارک آبی اوپارک و باشگاه های سوار کاری که دسترسی های توریستی و تفریحی این برج میباشند.
دسترسی های عبوری و مروری این برج به بزرگراه آزادگان،دسترسی به آزاد راه تهران شمال،دسترسی به بزرگراه شهید همدانی(حکیم)،تهران کرج و بزرگراه خرازی و دسترسی به مترو چیتگر نیز دارا میباشد که دسترسی های عبوری و مروری را برای ساکنین آسان کرده است.

خریداران و فروشندگان عزیز برای استعلام قیمت و مشاوره ی صادقانه فقط با مشاورین املاک برلیان تماس بگیریند

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس