برج ونوس
دسترسی سریع

معرفی ومشخصات کلی برج ونوس کوهک :

برج ونوس یکی از برج های خاص با طراحی خاص در منطقه 22 محله کوهک توسط اقای امامی یکی از سازنده های شخصی منطقه ساخته شده است.
این برج خاص دارای 26 طبقه در نزدیکی پارک جنگلی ساخته شده است.

مشخصات فنی برج ونوس کوهک :

ساخت این برج خاص با بهترین متریال و استانداردهای معتبر ساخته و تحویل خریداران شده است که در ادامه توضیح خواهیم داد.
این برج دارای 21 طبقه و 76 واحد مسکونی و 4 طبقه منفی که شامل پارکینگ و انباری میباشد. در این برج تعداد واحدهای و متراژها متفاوت میباشد و از طبقه 1 تا 17 هر طبقه 4 واحد و از طبقه 17 به بالا هر طبقه 2 واحدی میشود و متراژهای آن شامل 123،127،145 که در طبقات 1 تا 17 میباشد و 250 و 270 متر در طبقات 17 به بالا میباشد که این واحدها دارای ویو ابدی به دریاچه و پارک جنگلی نیز برخوردار میباشد.

یکی از ویژگی های خاص این برج که نسبت به دیگر برج های متمایز شده نما و سازه برج است که بطور پانل های سه بعدی یا بتن ساندویجی با اتصالات پیچ و مهره میباشد و موفق به کسب گواهی برترین سازه منطقه شده است.
مزایای این سازه سبک و مقاوم شامل : _ کاهش وزن برج _ مقاومت بالا در برار زلزله _ عایق صوتی و حرارتی _ کاهش قیمت تمام شده _ یکپاچگی سرعت و سهولت در نصب _ کاهش سطح اشغال دیوارها و … .

امکانات برج ونوس کوهک :

این برج خاص تمامی امکانات یک برج زیبا را در خود جای داده است که شامل سیستم BMS ، سیستم اعلام و اطفا حریق ، لابی مجلل و لوکس بهمراه لابی من 24 ساعته ، 1100 متر محوطه زیبا ، سالن ورزش و اجتماعات ، دو لاین آسانسور ، پنجره های تمام قدی در واحدها و سرمایش و گرمایش مرکزی و … .

دسترسی های برج ونوس کوهک :

دسترسی این برج به پارک جنگلی و پارک آبی که در چند قدمی میباشد
دسترسی به مترو چیتگر و دسترسی به مرکز خرید طوبی میباشد
دسترسی های عبوری و مروری این برج نیز به بزرگراه آزادگان،حکیم،همت، آزاد راه تهران شمال و بزرگراه تهران کرج نیز میباشد.

جهت کسب اطلاعات از محله کوهک کلیک کنید

برای خرید در این برج زیبا و منحصر به فرد فقط با کارشناسان املاک برلیان تماس بگیرید

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس