تجاری – اداری آکادا سنتر
دسترسی سریع

توضیحات کلی برج آکادا سنتر

برج آکادا سنتر که در منطقه 22 تهران واقع شده است، یکی از مراکز تامین ملزومات مادر و کودک است. در واقع این برج دارای کاربری تجاری و اداری است. این برج توسط بخش مهندسی شرکت جهانگیر آریا سازه ساخته شده است و استاندارد‌های یک طراحی تخصصی به طور کامل در این بنا رعایت شده است. به طور کلی این مجموعه 35000 متر مربع زیربنا دارد و دارای 13 طبقه شامل فروشگاه‌های تخصصی مادر و کودک، شهر کتاب، شهربازی، بیوتی سنتر، فود‌کورت و کلوپ کودک است. به عبارتی می‌توان گفت این برج از نظر امکانات همه چیز تمام است و هر آنچه نیاز است را در اختیار افراد قرار داده است.

توجه به رفت و آمد آسان مشتریان که به این مرکز تجاری مراجعه می‌کنند سبب شده 4 دستگاه آسانسور مجزا 13 نفره برای تردد بین طبقات تجاری، اداری و پارکینگ در نظر گرفته شود.  همچنین 6 پله برقی برای تردد بین طبقات تجاری نیز طراحی شده است.

همانطور که گفتیم زیر بنای این مجموعه 35000 متر مربع است و به طور کلی 450 متر مربع از مساحت این بنا را برای شهربازی، 800 متر مربع را برای بیوتی سنتر و 1300 متر مربع را برای فودکورت در نظر گرفتند.

سایر امکانات موجود در این برج به شرح زیر است:

  • باند کندرو اختصاصی
  • سیستم برق اضطراری
  • سیستم اعلام و اطفا حریق
  • سرویس بهداشتی در کلیه طبقات و واحد‌های اداری و تجاری
  • دستگاه هواساز به منظور تهویه هوا
  • سیستم سرمایش و گرمایش چیلر و فن کویل

لوکیشن برج آکادا‌سنتر

برج آکادا سنتر در منطقه 22 تهران، محدود دریاچه چیتگر، میدان ساحل، خیابان یوشیج واقع شده است. به طور کلی این برج در یک موقعیت مکانی بی‌نظیر قرار گرفته است، چرا که همانطور که می‌دانید دریاچه چیتگر جزو مناطق تفریحی و گردشگری پر‌طرفدار تهران به شمار می‌رود و با توجه به این موضوع برج آکاداسنتر در مکانی عالی قرار گرفته است. همچنین دسترسی آسان این برج به اتوبان‌هایی همچون اتوبان همت رفت و آمد را برای افراد راحت می‌کند.

خرید و فروش برج آکادا‌سنتر

اگر قصد سرمایه‌گذاری در یکی از واحد‌های تجاری تهران را دارید، چه بهتر که منطقه 22 که مهد برج‌های لوکس و بزرگ تهران است را انتخاب کنید. از بین برج‌های منطقه 22 تهران آکادا سنتر جزو بهترین و کامل‌ترین‌هاست که از سرمایه‌گذاری در آن به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد. محیط جذاب و موقعیت مکانی بی‌نظیر این برج صد در صد شما را از خرید واحد تجاری یا اداری در آن مطمئن می‌کند.

جهت اطمینان و کسب اطلاعات بیشتر برای خرید می‌توانید با کارشناسان املاک برلیان در ارتباط باشید تا در این زمینه شما را یاری کنند.

برلیان ، متخصص خرید و فروش در برج آکادا سنتر 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس