تجاری یا مغازه در شهرک خرازی
دسترسی سریع

در این مقاله قصد داریم به تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی بپردازیم.

همانطور که می دانید منطقه 22 چیتگر و به ویژه شهرک خرازی بعنوان قطب سرمایه گذاری ایران شناخته می شوند. این پروژه از موقعیت مکانی بسیار ایده آلی برخوردار می باشد. از طرف دیگر، از زمان شروع پروژه شهرک خرازی تاکنون قیمت واحدهای شهرک خرازی با افزایش رو به رشدی همراه بوده است. این در حالی است که قیمت تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی به اندازه واحدها افزایش قیمت نداشته اند. بنابراین اگر به فکر سرمایه گذاری در املاک شهرک خرازی هستید خرید تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی فرصت سرمایه گذاری بسیار خوبی است.

به دلیل پرتردد بودن این منطقه و رشد جمعیت آن تقاضا برای وجود مراکز تجاری یا مغازه در محدوده این شهرک نیز افزایش یافته است. این موضوع باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران به فکر سرمایه گذاری روی تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی باشند.

تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی

در شهرک خرازی مراکز تجاری و مغازه های متعددی وجود دارد که سرمایه گذاری روی آنها بسیار سودآور خواهد بود. به طور کلی این شهرک دارای 82 واحد تجاری است.

تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی از نظر دسترسی، تردد و تقاضا از موقعیت بسیار خوبی برخوردار می باشند و به عنوان قلب تجاری این شهرک شناخته می شوند. از طرف دیگر وجود این مراکز در نزدیکی برج های خرازی باعث تشویق بیشتر مشتریان می شود تا در این مکان سکونت داشته باشند. افراد ترجیح می دهند اجناس خود را از نزدیک ترین مغازه هایی که به آنها دسترسی دارند تهیه نمایند.

از طرف دیگر تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی (بر خلاف برج های شهرک چیتگر) با برج ها فاصله دارند و در زیر برج ها قرار نگرفته اند. به همین دلیل مزاحمتی برای ساکنین ایجاد نمی شود.

موقعیت مکانی تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی

 در ضلع شمال شرقی بلوار اردستانی و همچنین ضلع جنوبی تقاطع بزرگراه شهید خرازی قرار گرفته اند. به دلیل نزدیکی به شاهراه های اصلی تهران ( بزرگراه همت و حکیم) و همچنین مجاورت با شهرک دانشگاه صنعتی شریف، آتی شهر، همراه شهر، دریاچه چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی از موقعیت مکانی و اقتصادی بسیار خوبی برخوردار می باشند. به عبارتی، جزو پربازده ترین مراکز تجاری تهران به شمار می روند.

تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی از مدرن ترین مراکز تجاری تهران محسوب می شوند که علاوه بر نوساز و لوکس بودن آسایش و راحتی خرید را برای ساکنین به ارمغان می آورند.

امکانات و ویژگی های مراکز تجاری شهرک خرازی

مراکز تجاری شهرک خرازی دارای مشرف به خیابان می باشند و در مکان های پرترددی در بخش های مختلف شهرک خرازی قرار دارند. بعلاوه، تمامی واحدهای تجاری این شهرک قابل نقل و انتقال در بنیاد تعاون سپاه می باشند و مجوز خرید و فروش نیز خواهید داشت. علاوه بر خرید، امکان رهن یا اجاره کردن مغازه های شهرک خرازی نیز وجود دارد.

از دیگر ویژگی های تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی، ارتفاع سقف 5 متری ان می باشد که حداکثر ارتفاع سقف است. این ویژگی مزیت بسیار خوبی برای خریداران مغازه محسوب می شود. زیرا می توانند در مغازه های خود نیم طبقه هم داشته باشند.

مراکز تجاری شهرک خرازی شامل دو بخش خدماتی و عادی می باشند که بسته به نوع سب و کار خود می توانید آنها را انتخاب نمایید.

 

متراژ مغازه های شهرک خرازی

مغازه های موجود در این شهرک در متراژهای مختلفی طراحی شده اند. متراژ آنها بین 25 متر تا 140 متر متغیر است. این مغازه ها با متراژهای مختلفی که دارند برای کلیه صنوف مناسب می باشند. شما می توانید بسته به موقعیت مکانی مغازه هر نوع کسب و کاری از سوپرمارکت گرفته تا لوازم التحریر، املاک و … را راه اندازی نمایید.

خرید تجاری ها یا مغازه های شهرک خرازی

این مراکز تجاری در یکی از بزرگترین و مدرن ترین شهرک های برج نشین غرب تهران واقع شده اند. برای ساخت آنها از بهترین و مرغوب ترین متریال استفاده شده است و بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شده اند. همچنین از پتانسیل سوددهی بالایی در تمام صنوف برخوردار می باشند. چنانچه قصد خرید این واحدهای تجاری را دارید می توانید برای استعلام قیمت یا مشاوره خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس