شهرک خرازی فاز 2
دسترسی سریع

شهرک خرازی فاز 2

یکی از پروژه‌هایی که در منطقه ۲۲ شهر تهران در حال ساخت است پروژه شهرک خرازی فاز 2 نام دارد که هم برای سکونت و هم برای سرمایه‌ گذاری بسیار مناسب است. این پروژه ۷۰۰ واحدی است و کاربری مسکونی دارد و وابسته به بنیاد تعاون سپاه است. اگر تمایل دارید با این پروژه بیشتر آشنا شوید با ما همراه شوید.

توضیحات کلی در مورد پروژه شهید خرازی فاز ۲

پروژه شهید خرازی فاز ۲ در حال ساخت است و در مرحله نهایی قرار دارد و در حال تحویل به خریداران است. این ساختمان‌ها که در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخته‌ شدن هستند کاملا مهندسی ساز هستند و با استفاده از متریال درجه یک بازار ساخته می‌شوند. این پروژه دارای ۴ بلوک است که B14، B13، A14 و A13 نام دارند.
این برج‌ها ۲۹ طبقه هستند که یک طبقه که همان طبقه همکف است لابی قرار دارد و ۳ طبقه هم پارکینگ و انباری در نظر گرفته شده است. بنابراین ۲۵ طبقه باقی مانده مسکونی است. در بلوک‌های B هر طبقه ۸ واحدی است و در بلوک‌های A در هر طبقه ۶ واحد قرار گرفته است. کارفرمای این پروژه بزرگ شرکت جهاد خانه سازی رزمندگان است که به بنیاد تعاون سپاه وابسته است.

ویژگی‌های شهرک خرازی فاز 2

در بیان ویژگی‌های این پروژه می‌توان گفت که اسکلت این پروژه فلزی و همراه با اتصالات پیچ و مهره است. متراژ واحدها بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ متر متغیر است و تمام واحدها ۲ خواب هستند. این ساختمان‌ها دارای امکاناتی به شرح زیر هستند.
-پارکینگ و انباری هوشمند.
-آسانسور باربر و نفربر از بهترین برند خارجی.
-مدرسه داخل شهرک.
-باند فرود هلیکوپتر.
-سیستم اعلان و اطفای حریق.
-سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی.
-مجتمع‌های تجاری- اداری.
-استفاده از نمای ضد ریزش در ساختمان‌ها.
-وجود سیستم حمل و نقل عمومی.
-لابی من ۲۴ ساعته.

توجیه اقتصادی خرید امتیاز فاز دوم خرازی 

از جمله توجیحات بالای اقتصادی فاز دوم خرازی میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد :

-تنها برج های نوساز شهرک شهید خرازی در زمان تحویل

-تکمیل و تحویل و آماده به کار بودن تجاری ها و اداری ها و درمانی های شهرک از قبیل درمانگاه ها و میادین اصلی تره بار و پلیس +10 و غیره

-موقعیت ویژه در قیاس با سایر برج های شهرک

-چشم انداز به سمت جنوب و غرب تقریبا بدون مشرف

-رفع ایرادات احتمالی در اجرای سایر برجها در زمان اجرای این برج

و سایر دلایلی که در اصل از مزایا کل شهرک شهید خرازی محسوب میشوند .

لوکیشن پروژه شهرک خرازی فاز 2

محل قرار گیری این پروژه در جنوب شهرک شهید خرازی ، در کنار پروژه‌های بزرگی مانند ایران مال، پارک هزار و یک شهر، بزرگراه شهید خرازی،‌ بزرگراه شهید همدانی، دریاچه چیتگر، مجتمع بزرگ و زیبای باملند، پارک آبشار تهران، بوستان جنگلی لتمال کن، پارک چیتگر و پروژه‌های بزرگ و مسکونی پارسه است.

آیا ساختمان‌های شهرک خرازی فاز 2 مهندسی ساز هستند ؟

اگر در مورد استحکام و زیرساخت پروژه شهید خرازی فاز ۲ نگرانی دارید بهتر است به کارنامه سازنده این برج‌ها نگاهی بیندازیم. سازنده این برج‌ها که شرکت تعاون سپاه است دارای سوابق اجرایی بسیاری در منطقه ۲۲ است که شامل شهرک باقری، شهرک نمونه، شهرک یاس ۲ (زیتون )، شهرک آسمان و پروژه شهید خرازی فاز ۱ است. پس می‌توانید به استحکام سازه‌های پروژه فاز ۲ شهید خرازی مطمئن شوید.

قیمت واحدهای فاز ۲ پروژه شهید خرازی

خرید واحدهای پروژه شهید خرازی فاز ۲ به صورت قیمت امتیاز است و بر اساس رتبه بندی و واریزی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت‌ها می‌توانید از ما استعلام بگیرید.
این پروژه دارای وام حکمت است که فقط مخصوص اعضای پاسدار است. مبلغ وام به کل پرداختی شما اضافه می‌شود و باید با تعاونی سازنده و در زمان مشخص تسویه کنید.

متراژ آپارتمان های پروژه فاز دوم خرازی

پروژه مذکور دارای چندین تیپ نقشه با متراژ های 102 الی 130 میباشد که مقرر گردیده مالکین امتیازهای پروژه ، با توجه به رتبه واریزیشان انتخاب واحد نمایند .

کلام آخر

پروژه شهید خرازی فاز ۲ یکی از پروژه‌های اجرا شده در منطقه ۲۲ است که دارای واحدهای آفتابگیر و با چشم انداز بدون مشرف میباشد که توسط بنیاد تعاون سپاه ساخته می‌شود. محل قرار گیری این پروژه به گونه‌ای است که دسترسی راحتی به اتوبان‌های اصلی مانند شهید خرازی و همت غرب دارد و به این شکل به راحتی می‌توانید به مرکز تهران بیایید.
دوری از آلودگی‌های شهری این منطقه از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است. همچنین فاصله کمتر از 500 متری رشته کوه‌های البرز ، ویوی بسیار دلچسبی برای ساکنین این منطقه ایجاد کرده است. این ساختمان‌ها گزینه بسیار خوبی برای سکونت و یا سرمایه گذاری هستند. اگر تمایل به خرید این واحدها دارید می‌توانید به دفتر تعاونی یا املاک منطقه بروید و اقدام به خرید واحدها کنید.

آیا فاز دوم شهرک خرازی داخل شهرک خرازی است ؟

بله این چهار بلوک در قسمت جنوب غربی شهرک واقع شده

زمان تحویل فاز‌ دوم شهرک خرازی چه زمانی است ؟

زمان تحویل ۱۴۰۴ برآورد گردیده است

4.9/5 - (19 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس