شهرک همراه شهر
دسترسی سریع

شهرک همراه شهر اردستانی

یکی از مناطق بسیار مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری منطقه ۲۲ تهران است که هم منطقه به شدت رو به رشدی است و هم دارای آب و هوای بسیار خوبی است. در این منطقه دسترسی به اتوبان همت و شهید خرازی به راحتی میسر است و از دود و آلودگی مرکز شهر تهران هم خبری نیست. همچنین مجبور نیستید ساعت‌ها در ترافیک مرکز شهر تهران بمانید تا به منزلتان برسید. این موارد باعث شده است که این منطقه بسیار محبوب شود و مورد توجه قرار گیرد. یکی از شهرک‌های این منطقه که قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم شهرک همراه شهر اردستانی است. اگر به این موضوع علاقه دارید با ما همراه شوید.

توضیحات کلی درباره شهرک همراه شهر

شهرک همراه شهر اردستانی در بلوار اردستانی در منطقه ۲۲ تهران واقع شده است. این شهرک متعلق به تعاونی مسکن همراه اول است و در شش بلوک ساخته شده است. در بلوک‌ها، واحدها با متراژ‌های مختلف و در طبقات مختلف وجود دارند که می‌توانید مطابق با بودجه خود به راحتی واحدی را انتخاب کنید. ساخت این شهرک در سال ۱۳۹۶ شروع شد و با کار شبانه ‌روزی و نظارت مهندسان در سال ۱۳۹۸ به پایان رسید. این واحدها در حال حاضر تکمیل شده و آماده سکونت هستند.

مشخصات برج‌های همراه شهر

این شهرک بر پایه شهرک سازی مدرن احداث شده است و به طور کلی ۱۷ برج را شامل می‌شود. در ساخت این واحدها از متریال به روز و با کیفیت بسیار خوب استفاده شده است و برج‌ها به صورت ۱۱، ۲۲و ۲۴ طبقه ساخته شده اند. سازه دارای اسکلت فلزی-بتنی است وکاملا تحت نظارت مهندسان ناظر با تجربه ساخته شده است.
در این شهرک مسکونی امکاناتی مانند مراکز تجاری، آموزشی، فرهنگی، بهداشتی، زمین بازی، مهد کودک، تالار پذیرایی و … در نظر گرفته شده است و به این شکل رفاه حال ساکنین کاملا تامین شده است. همچنین سیستم اطفای حریق و آسانسور نیز از دیگر امکانات این واحدهای مسکونی است.
واحدهای ساخته شده در شهرک همراه شهر اردستانی در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله، طوفان و حوادث اینچنینی مقاوم هستند و دارای پنجره‌های UPVC‌ هستند که در مقابل سر و صدا بسیار خوب عمل می‌کند و همچنین عایق حرارتی نیز است. علاوه بر شیشه‌های دو جداره سیستم شوتینگ زباله، برق اضطراری، صاعقه گیر، شبکه گازرسانی شهری، دارا بودن آنتن مرکزی،‌ ماهواره و اینترنت و همچنین دوربین مداربسته از دیگر ویژگی‌های این برج‌ها است.

لوکیشن شهرک همراه شهر

این شهرک در مجاورت شهرک شهید خرازی است و به اتوبان‌های همت غرب، بزرگراه رسالت غرب، آزاد راه تهران شمال و آزاد راه آزادگان دسترسی دارد. همچنین ایستگاه متروی وردآورد نیز در نزدیکی شهرک قرار دارد.

کلام آخر

شهرک همراه شهر اردستانی یکی از شهرک‌های مدرن و مهندسی ساز در منطقه ۲۲ تهران است که دارای مناظر بسیار زیبا از رشته کوه‌های البرز است. این شهرک دارای واحدهایی با اندازه متراژ مختلف و همچنین دارای پنت هوس‌هایی با متراژ ۲۵۰ و ۳۰۰ متر مربع است. به طور کلی این واحدها دارای ۵ تیپ نقشه هستند و شما می‌توانید مطابق با سلیقه و شرایطتان یکی را انتخاب کنید. استفاده از سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی و همچنین سیستم تاسیسات آب سوپر پایپ پنج لایه خیال شما را از بابت تاسیسات این برج‌ها راحت می‌کند.

4/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس