پروژه یا برج تریتیوم 1
دسترسی سریع

پروژه یا برج تریتیوم چیتگر

برج تریتیوم 1 یکی دیگر از پدیده های جذاب در دسته برج های فوق لوکس و مجلل منطقه 22 محسوب می شود. پروژه تریتیوم تمامی گزینه های جذاب از نگاه خریداران سخت پسند را دارد؛ موقعیت مکانی مناسب با بهترین دسترسی ها و چشم انداز عالی، طراحی و متریال و کیفیت ساخت خاص و متفاوت با اغلب پروژه های منطقه 22، امکانات کم نظیر و از همه مهمتر شرایط پرداخت منطقی. جدای از مزایای فوق می توان به سه مزیت اصلی پروژه های شخصی ساز نسبت به تعاونی سازها اشاره نمود یعنی قیمت فروش قطعی، تعهد ضرر و زیان در صورت دیرکرد و مشخص بودن طبقه و جهت واحدها از ابتدای کار. پروژه تریتیوم نمره ای بالاتر از دیگر پروژه های منطقه دارد و جذابیتی که برای خریداران و سرمایه گذاران هوشمند ایجاد می کند، قابلیت دوگانه ی آن جهت سکونت و سرمایه گذاری یا پیش خرید در چیتگر به صورت همزمان است. قطعا پروژه ای با این مشخصات تا زمان تحویل ارزش افزوده ی قابل توجهی را نصیب خریداران می کند. خرید در پروژه تریتیوم از نوع سرمایه گذاری کوتاه مدت و زودبازده محسوب می شود.

معرفی کلی پروژه برج تریتیوم 1

برج های مسکونی تریتیوم توسط شرکت نیکان سازه سدید در منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) با فاصله ای کوتاه نسبت به بازار بزرگ ایران (ایران مال) واقع گردیده است که دارای دسترسی به بزرگراه های شهید خرازی (همت)، شهید همدانی (حکیم) و آزادگان می باشد.

اطلاعات تکمیلی پروژه تریتیوم 1 دریاچه چیتگر

پروژه تریتیوم در قالب دو برج 26 طبقه (4 طبقه منفی+1 طبقه لابی و مشاعات+21 طبقه مسکونی) در مجموع 168 واحد 148 متری سه خوابه و در هر طبقه 4 واحد و موعد تحویل نیمه اول 1400 در حال ساخت می باشد. از مشخصات و امکانات برج های تریتیوم به موارد زیر می توان اشاره نمود:

پارکینگ و انباری جهت هر واحد (فضای پارکینگ ها توسط دوربین های مداربسته تحت کنترل و نظارت لابی من قرار دارد)

سیستم سرمایش و گرمایش مستقل برای هر واحد

استخر، سونا، جکوزی و سالن ورزشی (یک آبنما در استخر طراحی شده که چشم انداز آن از فضای استخر، سالن ورزشی و سالن چندمنظوره قابل مشاهده است)

سالن چندمنظوره (تفریحی و …)

سالن اجتماعات

چهار لاین آسانسور نفربر و باربری با ظرفیت بالا

دارای روف گاردن

لابی و لابی من 24 ساعته

نمای ساختمان پالپینگ

فضای تجاری مختص برج

مجهز به سیستم هوشمند

مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق

پنجره های دوجداره با چشم انداز دریاچه و ایران مال (آبنمای ایران مال)

درب ها و چارچوب های داخلی تمام چوب

سه سرویس بهداشتی جهت هر واحد

حداقل تیغه مشترک بین واحدها

دسترسی تمام واحدها به تراس

کلیدهای برق لمسی

سقف ها وافل

راهنمایی جهت خرید برج تریتیوم 1 منطقه 22

پروژه تریتیوم دارای قیمت فروش قطعی می باشد. به این معنی که قیمتی که در قرارداد فروش مابین خریدار و سازنده تعیین می شود قابل افزایش نبوده و در انتها سازنده با همین قیمت واحد را با تمامی مشاعات و انشعابات و محوطه سازی و هر آنچه در قرارداد به آن متعهد می شود، به مالک واحد تحویل می دهد. واحدهای پروژه تریتیوم به صورت متری واگذار می شوند و نقل و انتقال آنها نیز از طریق قرارداد فروش در دفتر شرکت نیکان سازه سدید انجام پذیر است.
شرایط پرداخت جهت خرید یک واحد از پروژه تریتیوم به عنوان یک پیشنهاد با شرایط پرداخت آسان و منطقی به شرح زیر است ؛
30 درصد به صورت نقدی و همزمان با عقد قرارداد
20 درصد در مرحله اتمام سقف واحد
40 درصد به صورت اقساط همزمان با پیشرفت فیزیکی
10 درصد تحویل و سند

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس